Yeni Fikirler Yeni İşler’in başvuru süresi uzatıldı!

ODTÜ ve ODTÜ TEKNOKENT tarafından organize edilen, Türkiye’nin en başarılı hızlandırma programı Yeni Fikirler Yeni İşler’in (YFYİ) 2016 dönemi başvuru süresi uzatıldı. YFYİ başvuruları 16 Mayıs tarihine kadar kabul edilecek.

KÜLTÜR SANAT .
yeni fikirler yeni işler’in  başvuru süresi uzatıldı!

ODTÜ ve ODTÜ TEKNOKENT tarafından bu sene 12.’si düzenlenen “Yeni Fikirler Yeni İşler”in, 2016 yılı için başvuru dönemi 16 Mayıs 2016’ya kadar uzatıldı. Her yıl yüzlerce girişimciye iş fikirlerini geliştirme olanağı sunan YFYİ, ister ticarileşme sorunları yaşayan bir şirket olsun, isterse kendi pazarında belli bir yer edinmiş ve artık uluslararası pazarlara açılmaya çalışan bir teknoloji KOBİ’si olsun her aşamadaki girişimciye destek oluyor.

YFYİ’nin girişimcelerin ticari fikirlerini geliştiriyor

12 yıldır teknoloji alanında hizmet veren birçok şirketin ticarileşmesinde büyük rol oynayan YFYi, girişimcilere yalnızca teoride değil, kendilerine fayda sağlayacak eğitim ve mentorluk programlarıyla da destek oluyor.

Süreç boyunca girişimcilerin iş fikirlerini şirketleştirmesi konusunda yanlarında yer alan YFYİ, bu aşamadan sonra da onları yalnız bırakmıyor. YFYİ, T-IDEA ile fikirlerin şirketleşmesine, T-START ile şirketleşen iş fikirlerinin ticarileşmesine ve T-BOOST ile de şirketlerin uluslararası pazarlarda adlarını duyurmasına destek oluyor.

YFYİ girişimcilere ne kazandırıyor?

YFYİ geçen senelerde olduğu gibi bu sene de hem fikir aşamasındaki girişimlere hem de şirketleşip, henüz tam olarak büyümeyen şirketlere destek sağlıyor. T-IDEA kapsamında lisans, yüksek lisans, doktora öğrencisi veya yeni mezun öğrencilerin başvuruları alınıyor, 100.000TL maddi destek ve ABD San Francisco’da yer alan T-JUMP Hızlandırma Merkezi’nde eğitim ve demo hakkı kazanıyor. Ayrıca TÜBİTAK’ın BİGG kriterlerine uyanlar T-BİGG programı ile 150.000TL maddi yardımdan faydalanma imkanı sunuluyor. Bununla beraber, şirketi 4 yaşından küçük olan girişimler ise T-START kapsamında değerlendirmeye alıyor ve şirketlerin bilişim, sağlık, enerji, savunma sanayii ve elektronik alanlarındaki projelerinin ticarileşme sürecini hızlandırıyor.

YFYİ’ye başvurmak isteyen girişimcilerin, detaylı bilgi ve hemen başvuru yapmak içinhttp://www.yfyi.com/ adresini ziyaret etmeleri ve online başvuru formlarını doldurmaları yeterli.

Görünüm zengin & masaüstü ekranı
Mobile git Yeni Fikirler Yeni İşler’in başvuru süresi uzatıldı!
Yasal Uyarı: on5yirmi5.com'a ait özel içeriklerin metin, görsel ve diğer dosyalarının tüm hakları on5yirmi5.com'a aittir. İçerikler aktif link verilerek kısmen kullanılabilir

Yorumlar

bu haber için ne düşünüyorsunuz
Küfür, hakaret vb. yorumları yayınlayamayız.

Çok Okunanlar

on5yirmi5.com takip edin
Hakkımızda Künye İletişim Reklam

Kullanım Şartları Yayın İlkeleri Hata Bildir - Görüş Yaz

Copyright © 2008-2019 - Tüm hakları saklıdır.