Yapımcıların Güçlü Adayı George Clooney

George Clooney’nin yönetip başrolünde oynadığı film, Amerikan Yapımcılar Birliği tarafından yılın en iyi filmi adayları arasında gösterildi.

KÜLTÜR SANAT .
yapımcıların güçlü adayı george clooney

George Clooney’nin yönetip başrolünde oynadığı ‘The Ides of March/Zirveye Giden Yol’ ile oyuncu olarak yer aldığı ‘The Descendants’, Amerikan Yapımcılar Birliği tarafından yılın en iyi filmi adayları arasında gösterildi.

10 filmin yer aldığı aday listesinde Martin Scorsese’nin 3 boyutlu başyapıtı ‘Hugo’, Fransız yapımı sessiz film ‘Artist’, David Fincher’ın yönettiği ‘Ejderha Dövmeli Kız’, Brad Pitt’in rol aldığı ‘Kazanma Sanatı’, Woody Allen’ın yönettiği ‘Paris’te Geceyarısı’, Tate Taylor’ın yönettiği ‘The Help/Duyguların Rengi’, Steven Spielberg’ün yönettiği ‘War Horse/Savaş Atı’ ve komedi filmi ‘Nedimeler’ yer alıyor. En iyi animasyon dalında ‘Tenten’in Maceraları’, ‘Arabalar 2’, ‘Kung Fu Panda 2’, ‘Çizmeli Kedi’ ve ‘Rango’nun adaylığı bulunuyor. Ödüller, 21 Ocak’ta sahiplerini bulacak.

Zaman
 

Görünüm zengin & masaüstü ekranı
Mobile git Yapımcıların Güçlü Adayı George Clooney
Yasal Uyarı: on5yirmi5.com'a ait özel içeriklerin metin, görsel ve diğer dosyalarının tüm hakları on5yirmi5.com'a aittir. İçerikler aktif link verilerek kısmen kullanılabilir

Yorumlar

bu haber için ne düşünüyorsunuz
Küfür, hakaret vb. yorumları yayınlayamayız.

Çok Okunanlar

on5yirmi5.com takip edin
Hakkımızda Künye İletişim Reklam

Kullanım Şartları Yayın İlkeleri Hata Bildir - Görüş Yaz

Copyright © 2008-2019 - Tüm hakları saklıdır.