10.Girişimcilik Kongresi başlıyor

''Müteşebbis Üniversiteliler Bilgi İletişim Topluluğu (MÜNBİT) olarak 2005 yılından bu yana her yıl geleneksel olarak düzenlediği Girişimcilik Kongreleri’nin bu yıl 10.’su 06 Mart 2014 tarihinde İstanbul Ticaret Odası Eminönü Salonu’nda düzenlenecek.

KARİYER .
10.girişimcilik kongresi başlıyor

Şimdiye dek düzenlediği 9 Girişimcilik Kongresi ile gelişen Türkiye’nin en önemli öğrenci organizasyonlarından biri haline gelen Girişimcilik Kongresi, bu yıl da ülkemizin en önemli iş adamlarını üniversite öğrencileri ile biraraya getiriyor. Üniversiteli genç girişimcilerin ülkemizin en önemli iş adamlarının gerçek başarı hikayelerini dinleyebileceği, onlara sorularını yöneltebileceği, girişimciliğin tüm yönleri ile ele alınacağı 10.Girişimcilik Kongresi İTO Eminönü Meclis salonunda gerçekleşecektir.

Her yıl olduğu gibi bu yıl da 10.Girişimcilik Kongresi’nde iş dünyasının önemli isimleri bir araya geliyor. 

Bu yıl T.C. Bilim Sanayi ve Teknoloji Bakanı Sn.Fikri IŞIK, Yıldız Holding YK Başkanvekili Sn.Ali ÜLKER,Kiğılı Giyim Mağazalar Kurucusu Sn.Abdullah KİĞILI, Bi'ota Laboratuvarları YK Başkanı Sn.Cihat DÜNDAR, Dizayn Vip YK Başkanı Sn.Erbakan MALKOÇ, İdeaSoft Kurucusu Sn.Seyhun ÖZKARA, Avea Genel Mdr.Yrd.Sn Bahattin Aydın ve Yrd.Doç.Dr. M.Lütfi Arslan gençlerle tecrübelerini paylaşacaklar.

Görünüm zengin & masaüstü ekranı
Mobile git 10.Girişimcilik Kongresi başlıyor
Yasal Uyarı: on5yirmi5.com'a ait özel içeriklerin metin, görsel ve diğer dosyalarının tüm hakları on5yirmi5.com'a aittir. İçerikler aktif link verilerek kısmen kullanılabilir

Yorumlar

bu haber için ne düşünüyorsunuz
Küfür, hakaret vb. yorumları yayınlayamayız.

Çok Okunanlar

on5yirmi5.com takip edin
Hakkımızda Künye İletişim Reklam

Kullanım Şartları Yayın İlkeleri Hata Bildir - Görüş Yaz

Copyright © 2008-2019 - Tüm hakları saklıdır.