Adalet Bakanlığı 12 Bin 713 Memur Alımı Yapacak

Adalet Bakanlığı ve CTE, en az lise mezunu adaylar arasından 12 bin 713 kamu personeli alımı yapacak. İlan detayları, başvuru şartları ve tüm bilgiler haberimizde.

KARİYER .
adalet bakanlığı 12 bin 713 memur alımı yapacak

Beklenen ilanlar bugün yayımlandı.

Yüz binlerce adayın büyük merakla beklediği infaz koruma memuru, katip, mübaşir, sosyal çalışmacı, psikolog, hizmetli gibi kadrolara personel alımı için ilanlar geldi. Adalet Bakanı Abdulhamit Gül ilanlar ile ilgili Twitter adresi üzerinden açıklama yaptı ve  Bakanlık bünyesinde istihdam edilmek üzere, bu yıl 12 bin 713 personel alımı yapılacağını söyledi.

Daha önce duyurdukları personel alımı için bugün Resmi Gazete'de ilanların yayımlandığını ifade eden Bakan Gül şu ifadeleri kullandı:

"Bu yıl içerisinde Bakanlığımız bünyesinde 12 bin 713 personel istihdam edeceğiz. İnfaz koruma memuru, zabıt katibi, sosyal çalışmacı, psikolog, şoför gibi çeşitli kadrolar için başvurular 1 Temmuz-16 Temmuz tarihleri arasında yapılacak. Aramıza yeni katılacak çalışma arkadaşlarımıza ve teşkilatımıza hayırlı olsun."

http://pgm.adalet.gov.tr/duyuru/2019/haziran/tasra_sozlesmelipersonelistihdami/tasra_2019_sozlesmelipersonelistihdami_ilani.htm

Görünüm zengin & masaüstü ekranı
Mobile git Adalet Bakanlığı 12 Bin 713 Memur Alımı Yapacak
Yasal Uyarı: on5yirmi5.com'a ait özel içeriklerin metin, görsel ve diğer dosyalarının tüm hakları on5yirmi5.com'a aittir. İçerikler aktif link verilerek kısmen kullanılabilir

Yorumlar

bu haber için ne düşünüyorsunuz
Küfür, hakaret vb. yorumları yayınlayamayız.

Çok Okunanlar

on5yirmi5.com takip edin
Hakkımızda Künye İletişim Reklam

Kullanım Şartları Yayın İlkeleri Hata Bildir - Görüş Yaz

Copyright © 2008-2019 - Tüm hakları saklıdır.