KPSS'ye Girmeyenler de Başvurabiliyor! MSB ve İçişleri Bakanlığı'na 35 Bin Personel Alımı Yapılacak

Kara Kuvvetleri Komutanlığı ve Jandarma Personel Alıyor. Kahraman ordumuza 35 bin Sözleşmeli Er, Uzman Erbaş Alımı Yapılacak. Başvurular MSB.gov.tr ve Jandarma.gov.tr adresleri üzerinden gerçekleşiyor. Alımlara dair detaylar ve daha fazlası kamu bülteni haber sitesinde.

KARİYER .
kpssye girmeyenler de başvurabiliyor! msb ve içişleri bakanlığına 35 bin personel alımı yapılacak

Kara Kuvvetleri Komutanlığı ve Jandarma Personel Alıyor! Kahraman Ordumuza 35 Bin Yeni Sözleşmeli Er, Uzman Erbaş Alımı Yapılacak

Milli Savunma Bakanlığı Kara Kuvvetleri Komutanlığı'nın sözleşmeli er alımı ve İçişleri Bakanlığı Jandarma Genel Komutanlığı'nın uzman erbaş alımı için başvuru işlemleri devam ediyor. MSB ve İçişleri Bakanlığı'nın personel alımı duyuruları geçtiğimiz günlerde art arda gelmişti.

Bilindiği gibi Süleyman Soylu, Jandarma Genel Komutanlığı'na 27 bin personel alımı yapılacağını açıklamış, 2019 yılı jandarma personel alımı duyuruları da bu açıklamadan kısa süre sonra peş peşe gelmişti. Geçtiğimiz günlerde astsubay alımı ile ilgili ön başvuru sürecinin sona ermesinin ardından İçişleri Bakanlığı Jandarma Genel Komutanlığı tarafından uzman erbaş alımı duyurusu yayımlandı. Jandarma tarafından yayımlanan personel alımı duyurusunda, KPSS'ye girmeyen adayların da başvuru yapabileceğine yer verilirken, başvuru yapacak adayların en az lise ve dengi okullardan mezun olması gerektiği, ön başvuru işlemlerini tamamlamadan önce başvuru genel ve özel şartlarını dikkatle incelemesi gerektiği vurgulandı.

Jandarma Uzman Erbaş alımı başvuruları İçişleri Bakanlığı Jandarma Genel Komutanlığı'nın Personel Temin sayfası üzerinden e-Devlet şifreleriyle yapılabiliyor. MSB Kara Kuvvetleri Komutanlığı Sözleşmeli Er Alacak Milli Savunma Bakanlığı Kara Kuvvetleri Komutanlığı'nın en az ilkokul mezunu sözleşmeli er alımı duyurusu da 20 Şubat 2019 tarihinde MSB'nin Personel Temin sayfasından yayımlanmıştı, ilgili duyuruda başvuruların Personel Temin sayfası üzerinden yapılacağı, başvuru yapmak isteyen vatandaşların öncelikle başvuru kılavuzunu dikkatle incelemesi gerektiği belirtildi. Detaylar www.msb.gov.tr adresinden öğrenilebiliyor.

Görünüm zengin & masaüstü ekranı
Mobile git KPSS'ye Girmeyenler de Başvurabiliyor! MSB ve İçişleri Bakanlığı'na 35 Bin Personel Alımı Yapılacak
Yasal Uyarı: on5yirmi5.com'a ait özel içeriklerin metin, görsel ve diğer dosyalarının tüm hakları on5yirmi5.com'a aittir. İçerikler aktif link verilerek kısmen kullanılabilir

Yorumlar

bu haber için ne düşünüyorsunuz
Küfür, hakaret vb. yorumları yayınlayamayız.

Çok Okunanlar

on5yirmi5.com takip edin
Hakkımızda Künye İletişim Reklam

Kullanım Şartları Yayın İlkeleri Hata Bildir - Görüş Yaz

Copyright © 2008-2019 - Tüm hakları saklıdır.