Eski Başbakan Yardımcısı Cemil Çiçek'in kızı ve damadından konkordato başvurusu

Eski Başbakan Yardımcısı Cemil Çiçek'in kızı İclal Cicioğlu ve damadı Zeynel Anıl Cicioğlu konkordato başvurusunda bulundu.

KARİYER .
eski başbakan yardımcısı cemil çiçekin kızı ve damadından konkordato başvurusu

Ankara 1. Asliye Ticaret Mahkemesi Başkanlığı'nda çıkarılan karara göre, eski Başbakan Yardımcısı Cemil Çiçek'in kızı İclal Cicioğlu ile damadı Zeynel Anıl Cicioğlu için konkordato talep edildi.

 

 

Sözcü'den Can Mumay'ın haberine göre, aynı zamanda Zeynel Anıl Cicioğlu'nun Yönetim Kurulu'nda olduğu ADT Demir Akaryakıt İnş. Tic. ve San. Ltd. Şti ve Palas İnşaat Sanayi Tic. A.Ş  konkordato talep etti.

 

Mahkeme şirkete ve şahıslara yönelik geçici mühlet süresi verdi. Bu durumda hem sahışlara hemde firmalara herhangi bir haciz işlemi uygulanamayacak.

Palas İnşaat, yurt içinde ve yurt dışında kamu, tüzel ve özel şahıslara ait gayrimenkuller üzerine her türlü konut, villa, site, işyeri, alışveriş merkezi, plaza, fabrika gibi alanlarda faaliyet gösteriyor.

Görünüm zengin & masaüstü ekranı
Mobile git Eski Başbakan Yardımcısı Cemil Çiçek'in kızı ve damadından konkordato başvurusu
Yasal Uyarı: on5yirmi5.com'a ait özel içeriklerin metin, görsel ve diğer dosyalarının tüm hakları on5yirmi5.com'a aittir. İçerikler aktif link verilerek kısmen kullanılabilir

Yorumlar

bu haber için ne düşünüyorsunuz
Küfür, hakaret vb. yorumları yayınlayamayız.

Çok Okunanlar

on5yirmi5.com takip edin
Hakkımızda Künye İletişim Reklam

Kullanım Şartları Yayın İlkeleri Hata Bildir - Görüş Yaz

Copyright © 2008-2019 - Tüm hakları saklıdır.