Boğaziçi Üniversitesi 18 Bin TL Maaşlı Personel Alacak

Boğaziçi Üniversitesi tarafından 9-18 bin TL maaş ile çalışacak olan kamu bilişim personeli alımı yapacak.

KARİYER .
boğaziçi üniversitesi 18 bin tl maaşlı personel alacak

Devlet Personel Başkanlığı tarafından yayınlanan ilan ile Boğaziçi Üniversitesi sözleşmeli personel alımı yapılacaktır. 375 sayılı KHK Ek 6. madde kapsamında belirlenen genel ve özel şartları sağlayan adaylar alınacaktır. 

Başvurular 24 Eylül tarihinde alınmaya başlanacaktır. Son başvuru tarihi ise 8 Ekim’dir. Adaylar başvuru formuna fotoğraf yapıştırmalı ve diğer evraklarla birlikte Boğaziçi Üniversitesi Personel Dairesi Başkanlığına teslim edilmelidir. Başvurular, süresi içinde olmak kaydıyla şahsen ya da posta yoluyla yapılabilir. 

Yazılı ve Sözlü Sınav
Adayların 2018 KPSS P3 puanına ve son 5 yıl içinde girilen YDS puanına sahip olması gerekir. KPSS puanının %70’i ile yabancı dil puanının %30’u alınarak puan hesaplanır. Bu puana göre adaylar başarı sırasına göre listelenir. 

Başvurusu kabul edilen adaylar 9 Kasım 2018 tarihinde 10.30’da Boğaziçi Üniversitesinde yazılı sınava girecektir. Bu sınavdan başarılı olan adaylar için 15 Kasım tarihinde sözlü sınav ada listesi, yer ve saati ilan edilir. En yüksek puandan başlanarak ilk 40 aday sözlü sınava alınır. Sözlü sınav 16 Kasım’a yapılır. Kazanan adaylar 23 Kasım’da ilan edilir. 

Bu kadrolarda istihdam edilen bilişim personeli maaşı kişinin kadro ve unvanına göre 9.300 TL’den başlayarak 18 bin TL’ye kadar değişecektir. İlan kılavuzu.

Görünüm zengin & masaüstü ekranı
Mobile git Boğaziçi Üniversitesi 18 Bin TL Maaşlı Personel Alacak
Yasal Uyarı: on5yirmi5.com'a ait özel içeriklerin metin, görsel ve diğer dosyalarının tüm hakları on5yirmi5.com'a aittir. İçerikler aktif link verilerek kısmen kullanılabilir

Yorumlar

bu haber için ne düşünüyorsunuz
Küfür, hakaret vb. yorumları yayınlayamayız.

Çok Okunanlar

on5yirmi5.com takip edin
Hakkımızda Künye İletişim Reklam

Kullanım Şartları Yayın İlkeleri Hata Bildir - Görüş Yaz

Copyright © 2008-2019 - Tüm hakları saklıdır.