Ekranda Berat Kandili coşkusu

Şaban ayının on beşinci gecesi olan Berat Gecesi, şafak sökene kadar dua ve niyazların kabul edildiği, rahmet kapılarının açık olduğu kutlu bir zaman

İNANÇ .
ekranda berat kandili coşkusu

Ramazan'dan önceki son manevi durak olan Berat Kandili'nde televizyon kanalları, özel programlarla izleyici karşısına çıkıyor. Kandil programları Türkiye'deki çeşitli camilerden canlı olarak ekrana gelirken, Dünya TV'nin Şanlıurfa Balıklıgöl Rızvaniye Camii'nden gerçekleştireceği Beraat Kandili Özel, Kürtçe olarak yayınlanacak.

KANAL 7: Fatih Camii'nden yapılacak canlı yayınla ekrana gelecek Berat Kandili programında Türkiye'nin önde gelen mevlithan, hafız ve kârileri 21.30'da izleyiciyle buluşacak.

MEHTAP TV: Sabah 08.00'den gece 01.00'e kadar sürecek Berat Kandili ziyafetinde; Fethullah Gülen Hocaefendi'nin vaazları, Mukaddes Emanetler belgeseli, Denizli Stadı ve Eyüp Sultan Camii'nde yapılan Berat Kandili Özel programları yayınlanıyor.

SAMANYOLU TV: Eyüp Sultan Camii'nden yapılacak canlı yayının ardından Sinan Erdem Spor Salonu'nda gerçekleştirilecek olan naat gecesi 21.15'ten itibaren izlenebilecek.

DÜNYA TV: Şanlıurfa Balıklıgöl Rızvaniye Camii'nden gerçekleştirilecek Beraat Kandili Özel programı Kürtçe olarak 20.15'te yayınlanacak. İlahiyatçı Felemez Karadeniz'in sunuculuğunu üstleneceği programda Kur'an-ı Kerim tilaveti, vaaz ve Kürtçe mevlid yer alıyor.

TRT: "Berat Kandili" özel yayını, saat 20.30'dan itibaren Amasya Sultan II. Beyazıt Camii'nden canlı yayınla TRT 1, TRT 1 HD, TRT Avaz ve TRT Anadolu'dan yayınlanıyor. Programa Diyanet İşleri Başkanı Prof. Dr. Mehmet Görmez de katılıyor.

ATV: Prof. Dr. Nihat Hatipoğlu ile saat 23.20'deki Kandil Özel'de gece yapılması gereken ibadetler, bu geceye özel dualar, merak edilen sorular cevap buluyor.

CINE5: Prof. Dr. Ramazan Ayvallı ile "Kandil Özel Sohbeti" 23.10'da ekrana geliyor. Programda 'dua özel' bölümü de yer alıyor.

Haber 7

Görünüm zengin & masaüstü ekranı
Mobile git Ekranda Berat Kandili coşkusu
Yasal Uyarı: on5yirmi5.com'a ait özel içeriklerin metin, görsel ve diğer dosyalarının tüm hakları on5yirmi5.com'a aittir. İçerikler aktif link verilerek kısmen kullanılabilir

Yorumlar

bu haber için ne düşünüyorsunuz
Küfür, hakaret vb. yorumları yayınlayamayız.

Çok Okunanlar

on5yirmi5.com takip edin
Hakkımızda Künye İletişim Reklam

Kullanım Şartları Yayın İlkeleri Hata Bildir - Görüş Yaz

Copyright © 2008-2019 - Tüm hakları saklıdır.