Bu şarkıları söyleyenler yandı!

Kamuoyunda 'Cübbeli Ahmet Hoca' olarak bilinen Ahmet Mahmut Ünlü'nün sözleri sosyal medyayı salladı.

İNANÇ .
bu şarkıları söyleyenler yandı!

Cübbeli Ahmet Hoca, Vahdet'teki yazısında “kahpe felek”, “adaletin nerede?”, “isyanım Tanrı'ya” ifadeleri geçen şiirleri yazan şairin, bu şiiri besteleyen, okuyan şarkıcının ve bu şarkıyı dinleyenlerin cehennemlik olduğunu iddia etti. Cübbeli “Şiirlerinde ve şarkılarında Allah’a isyan eden, kadere, feleğe küfreden kişiler Berat gecesinde de af olmazlar. Allah hiç kimseye zerre kadar zulmetmez. Kişilerin, toplumların başına gelen şeylerin arkasında mutlaka ilahi adalet vardır” ifadelerini kullandı.

"CEHENNEMDE BİR EFKARLANACAKSIN Kİ SEN..."

“Kader, felek, isyan” geçen şiirleri ve şarkıları yazanın, okuyanın, besteleyenin ve dinleyenin cehenneme gideceğini söyleyen Cübbeli, yazısında şöyle dedi: “Şiirlerinde ve şarkılarında ‘Kahpe felek nerede?’ diyenler, ‘Adaletin nerede?’ diyenler, ‘İsyanım Tanrı'ya’ diyenler maalesef Berat gecesi de af olmazlar. Bu şairlerin şarkılarını söyleyenler, bir de bunları efkarlanıp da dinleyenler, cehennemde bir efkarlanacaksın ki sen, hakiki efkarı orada göreceksin. Sigara da yok ki tüttüresin. Her taraf ateş zaten nerde neyi tüttüreceksin. Efkarlanmış! Ne efkarlanıyorsun?!”

Görünüm zengin & masaüstü ekranı
Mobile git Bu şarkıları söyleyenler yandı!
Yasal Uyarı: on5yirmi5.com'a ait özel içeriklerin metin, görsel ve diğer dosyalarının tüm hakları on5yirmi5.com'a aittir. İçerikler aktif link verilerek kısmen kullanılabilir

Yorumlar

bu haber için ne düşünüyorsunuz
Küfür, hakaret vb. yorumları yayınlayamayız.

Çok Okunanlar

on5yirmi5.com takip edin
Hakkımızda Künye İletişim Reklam

Kullanım Şartları Yayın İlkeleri Hata Bildir - Görüş Yaz

Copyright © 2008-2019 - Tüm hakları saklıdır.