Sanal alemde 'kurban pazarı' kuruldu

Arsa, ev, otomobil, dizüstü bilgisayar, akıllı telefon ve altının yanında kurbanlıklar da internete düştü.

İNANÇ .
sanal alemde kurban pazarı kuruldu

Arsa, ev, otomobil, dizüstü bilgisayar, akıllı telefon ve altının yanında kurbanlıklar da internete düştü. Sanal ortamda sahibinden satışa sunulan küçük baş kurbanlıklar 280 liradan, büyükbaşlar da 3 bin liradan başlıyor.

Pek çok kimse kurban seçmek için kurulan pazar yeri ve çadırların yolunu tutarken, iş yoğunluğundan gidemeyenlere de sanal çözüm sunuluyor. Pek çok konuda alternatif sunan sanal alışveriş ortamı sahibinden.com, bir anlamda sanal kurban pazarı kurdu. İnternet sitesindeki kurbanlıkların fiyatları, İstanbul Çatalca'da 10 bin lira, Silivri'de 7 bin lira, Çekmeköy'de 5 bin 500 lira, Şile'de 4 bin lira, Ataşehir'de 3 bin 500 lira civarında seyrediyor. Sakarya Akyazı'dan verilen bir ilandaki kurbanlık için 3 bin lira isteniyor. Sanal ortamdaki bazı küçük baş kurbanlıkların yörelere göre dağılımı da şöyle: Yalova 750 lira, İzmir 700 lira, Isparta 650 lira, İstanbul Çekmeköy 600 lira, Kırkalareli 550 lira, Edirne 400 lira, Denizli Tavas 280 lira.

Yeni Şafak

Görünüm zengin & masaüstü ekranı
Mobile git Sanal alemde 'kurban pazarı' kuruldu
Yasal Uyarı: on5yirmi5.com'a ait özel içeriklerin metin, görsel ve diğer dosyalarının tüm hakları on5yirmi5.com'a aittir. İçerikler aktif link verilerek kısmen kullanılabilir

Yorumlar

bu haber için ne düşünüyorsunuz
Küfür, hakaret vb. yorumları yayınlayamayız.

Çok Okunanlar

on5yirmi5.com takip edin
Hakkımızda Künye İletişim Reklam

Kullanım Şartları Yayın İlkeleri Hata Bildir - Görüş Yaz

Copyright © 2008-2019 - Tüm hakları saklıdır.