Yaz Kur'an kursları eğitim takvimi belli oldu

Diyanet işleri başkanlığı 2015 yılı yaz Kur'an kursları öğretim takvimini açıkladı

İNANÇ .
yaz kuran kursları eğitim takvimi belli oldu

Diyanet İşleri Başkanlığı, 22 Haziran 2015 tarihinde başlayacak olan yaz Kur'an kurslarının planlanan hedeflere uygun, etkili ve verimli bir şekilde yürütülebilmesi için uygulamaya dair esasları ve Öğretim Takvimi yayımladı. 

Yapılan Yazılı Açıklamada;

"Yaz Kur’an kursları 22 Haziran 2015 Pazartesi günü eğitim-öğretime başlayacaktır. Müftülükler, kursların başladığı ilk gün din hizmetleri personelinin, öğrencilerin, velilerin ve halkın katılacağı “Yaz Kur’an Kursları Açılış Programı” yapacaktır. Ayrıca 22 Haziran 2015 Pazartesi günü yapılacak olan Yaz Kur’an Kursları Açılış Programına Diyanet İşleri Başkanı Prof. Dr. Mehmet GÖRMEZ, Diyanet İşleri Başkan Yardımcısı Prof. Dr. Hasan Kâmil YILMAZ, Eğitim Hizmetleri Genel Müdürü Prof. Dr. Ali ERBAŞ konuşmacı olarak katılacaktır. Program Diyanet TV’den canlı yayınlanacaktır. Diyanet TV’den canlı yayınlanacak olan Yaz Kur’an Kursları Açılış Programı, şartları uygun olan (TV veya interneti olan) öğreticilerimiz ve öğrencilerimizce izlenecektir" denildi.(dinihaberler)

Görünüm zengin & masaüstü ekranı
Mobile git Yaz Kur'an kursları eğitim takvimi belli oldu
Yasal Uyarı: on5yirmi5.com'a ait özel içeriklerin metin, görsel ve diğer dosyalarının tüm hakları on5yirmi5.com'a aittir. İçerikler aktif link verilerek kısmen kullanılabilir

Yorumlar

bu haber için ne düşünüyorsunuz
Küfür, hakaret vb. yorumları yayınlayamayız.

Çok Okunanlar

on5yirmi5.com takip edin
Hakkımızda Künye İletişim Reklam

Kullanım Şartları Yayın İlkeleri Hata Bildir - Görüş Yaz

Copyright © 2008-2019 - Tüm hakları saklıdır.