Abdullah Yıldız ile Özel Röportaj * Ateizm ve Deizm'i konuştuk.. / VİDEO

Abdullah Yıldız ile son zamanların gündem konularından biri olan Ateizm ve Deizm konularını On5Yirmi5 ekranlarında masaya yatırdık.

İNANÇ .
abdullah yıldız ile özel röportaj * ateizm ve deizmi konuştuk.. / video

Gençlerin inançsızlık noktasına nasıl evrildiğini ve bu durumdan kurtulmak için neler yapılması gerektiğini ifade eden Yıldız, çok çarpıcı ifadeler kullandı.

Eğer mücadele edilmesi bilinirse, Ateizm veya Deizmin tehlike oluşturmayacağını ısrarla vurgulayan Yıldız, özellikle de daha önce tutmayan Ateizm yerine Deizm'in öne çıkarılmaya çalışıldığını belirtti.

Hangi Allah tasavvurunun Ateisti gibi çok ciddi ifadelere başvuran Yıldız, özellikle ailelerin çocuklarına din eğitimi verirken temelsiz verilen eğitimin böyle bir duruma sebebiyet verdiğini ifade etti.

Özellikle şehir-şehir ve okul-okul gezdiğini, zaman zaman ise yurtdışı seyahatlerinde bulunarak dört bir yana tebliğ vazifesini yerine getirmeye çalıştığını söyleyen Abdullah Yıldız, çeşitli tecrübelerini çok samimi bir şekilde aktardı.

Söyleşimizin Tamamını İzlemek İçin

Görünüm zengin & masaüstü ekranı
Mobile git Abdullah Yıldız ile Özel Röportaj * Ateizm ve Deizm'i konuştuk.. / VİDEO
Yasal Uyarı: on5yirmi5.com'a ait özel içeriklerin metin, görsel ve diğer dosyalarının tüm hakları on5yirmi5.com'a aittir. İçerikler aktif link verilerek kısmen kullanılabilir

Yorumlar

bu haber için ne düşünüyorsunuz
Küfür, hakaret vb. yorumları yayınlayamayız.

Çok Okunanlar

on5yirmi5.com takip edin
Hakkımızda Künye İletişim Reklam

Kullanım Şartları Yayın İlkeleri Hata Bildir - Görüş Yaz

Copyright © 2008-2019 - Tüm hakları saklıdır.