İsmailağa Cemaati'nden açıklama geldi...

Daha önce Kabe'de kavga eden İsmailağa Cemaati'nin Fatih Medreseleri ve Kıyam-Der’e bağlı iki farklı grubu arasında bu kez de sokak kavgası çıktı.

İNANÇ .
ismailağa cemaatinden açıklama geldi...

İsmailağa Cemaati'nden konuyla ilgili yapılan açıklamada şu ifadelere yer verildi;

''İsmailağa Camii İlim ve Hizmet Vakfımızın, Masum Bayraktar ve başında bulunduğu kuruluşlarla olan hukukî mücadelesi sürmektedir. İstanbul 1. Fikri ve Sınai Haklar Hukuk Mahkemesinin, “İsmailağa” ismini kullanarak haksız menfaat elde etmeye yönelik her türlü uygulamanın önlenmesi yönündeki kararı gereğince hukukî adımlar atılmaktadır.

Kararın ertesinde Masum Bayraktar tarafından, İsmailağa Camii İlim ve Hizmet Vakfı ve istişare heyetiyle anlaşıldığı yönünde yapılan birtakım açıklamalar ise gerçeği yansıtmamakta bilâkis mahkemenin vermiş olduğu kararın gereği yerine getirilmektedir. Nitekim mahkeme kararının infazı gereğince 06.03.2019 tarihinde Fatih Medreseleri Vakfı genel merkezinde bulunan “İsmailağa” isminin yer aldığı tabelâ ve tanıtım maksadıyla kullanılan tüm materyaller el konularak imha edilmiştir.

İsmailağa Camii İlim ve Hizmet Vakfı’nın gerek adı geçen şahıs ve kuruluşlarla gerekse “İsmailağa” ismi üzerinden haksız menfaat elde etmeye çalışan kişi ve kuruluşlarla hukukî mücadelesi aynı kararlılıkla sürecektir.

Kamuoyuna saygıyla duyurulur.''

Görünüm zengin & masaüstü ekranı
Mobile git İsmailağa Cemaati'nden açıklama geldi...
Yasal Uyarı: on5yirmi5.com'a ait özel içeriklerin metin, görsel ve diğer dosyalarının tüm hakları on5yirmi5.com'a aittir. İçerikler aktif link verilerek kısmen kullanılabilir

Yorumlar

bu haber için ne düşünüyorsunuz
Küfür, hakaret vb. yorumları yayınlayamayız.

Çok Okunanlar

on5yirmi5.com takip edin
Hakkımızda Künye İletişim Reklam

Kullanım Şartları Yayın İlkeleri Hata Bildir - Görüş Yaz

Copyright © 2008-2019 - Tüm hakları saklıdır.