Feminist İslamcılara İslam Testi

Bu ve benzeri şeylerin, tek bir tanesini bile tasdik ve tasvip eden, inanan, kabul eden kimse kesinlikle İSLAM itikat, ahlak ve tarihi ile, ve şerefli atalarımızla hiç bir alakası yoktur; katiyen ve şüphesiz emperyalist feminist bir KAFİR‘dir! Bunların kafir olduğunu kabul etmeyenler de kafirdir!

İNANÇ .
feminist islamcılara islam testi

-Kadın erkekle eşittir!

-Mirastan kız ve erkek evlatlar eşit pay almalı. İkiye bir pay haksızlık ve çağ dışıdır!

-Erkeğin çok eşliliği çirkin bir fiildir!

-Sosyal hayatta tesettür ve haremlik-selamlık kaç-göç uygulamaları çağ dışı irticai davranışlardır! İsterse kucak kucağa olsun, mühim olan niyettir! Kimin elinin kimin donunda olduğu değil niyetler ve kasıtlar önemlidir!

-Tesettür defilesi, tesettürlü flört, tesettürlü alkol içimi, tesettürlü ve karma eğlenceler, veya bayan güreşi, bayan şusu bayan busu.. Artık her alanda kadın olmalı! Ne var ki canım, spor veya sanat faaliyetleri bunlar!

-Boşanmada velayet annede olmalı, mevcut tağuti yasalardaki gibi devam etmeli. Baba çocuğu ile on beş günde bir sadece altı saat görüşebilmeli, hapishane görüş günü periyodu gibi yani, sadece bu kadar görebilmeli. Babası hür ve sağ salim olan evlatların yetim hatta piç gibi büyümek zorunda bırakıldığı bu tuğyan devam etmeli.. Bu hususlarda laik Angara rejiminden de rejimin teminatı olan Akp’den de memnun ve razıyız. Gayet laik, gayet demokrat, gayet femine kanun ve icraatlar bunlar, iyi ki varlar!

-Boşanmada, mevcut beşeri batıl yasalardan razıyız, kadına mecburi olarak süresiz nafaka verilmeli!

-Boşanmada mevcut tağuti yasalardaki, erkeğe uygulanan çocuk haczi ve nafaka hapsi doğru bir şeydir!

-Herhangi bir şiddet, taciz vs iddiasında, adil şahitler olmaksızın veya erkeğin beyanına bakılmaksızın, sadece kadının beyanı esas ve geçerlidir. Kadın ne derse o doğru kabul edilmelidir. Mevcut kul uydurması kanunlarda olduğu gibi..

-Yaşı 18 olmamış kız ve erkek, velev ki velileri ve kendileri razı olarak, bile isteye telli duvaklı düğünlü aşk evliliği bile yapsa, kızın yaşı 17 yaş 11 ay 29 gün bile olsa; sapıklıktır, sübyancılıktır, çocuğa cinsel istismardır! Mevcut beşeri yasalarda an itibarıyla, böyle yüzlerce erkek derhal tecavüzcüler koğuşunda haps edilmektedir, ve bu doğru bir karardır! Aleyna Tilki (17) bir zibidi ile (36) flört fuhuş yapsa da bu demokratik laik bir haktır, zira orada nikah yok, flört ve sex var sadece..

…………

Bu ve benzeri şeylerin, tek bir tanesini bile tasdik ve tasvip eden, inanan, kabul eden kimse kesinlikle İSLAM itikat, ahlak ve tarihi ile, ve şerefli atalarımızla hiç bir alakası yoktur; katiyen ve şüphesiz emperyalist feminist bir KAFİR‘dir! Bunların kafir olduğunu kabul etmeyenler de kafirdir!

Değil altı tophane üstü şişhane çeyrek tesettür şal vs giymek, isterse peçe burka taksın, fark etmez! Bu tür kadınlar Hıristiyan ve Yahudi gibi Ehli Kitab kafir de olmayıp, Kitapsız kafir yani Müşrik-İlkel Din mensubu hükmünde Zındıklar olacağı için; Muvahhid bir erkeğin bu türlerle izdivacı haram, nikahı fasid, ve bu gibi inanan soğan erkeği sahte islamcı bir kısım kimseler de aynı şekilde zındık kafir olup; Ehli Kitap bir kafirin kestiği helal hayvan besmele çekilerek yenilip helal olduğu ve kızı ile izdivac yapılabildiği halde, bu  tip erkeklerin kestiği hayvan murdar olup eti yenmez ve onlardan kız da alınmaz vesselam..

Batıdaki dindar Hıristiyan Amiş kolonisinin kızları, veya Polonya, İrlanda, Ukrayna vs toplumların Ehli Kitap hükmünü yitirmemiş olanların kızları ile izdivac belli şartlarda caiz olur da, bizim sonradan görme ve aşağılık kompleksli, özentili, taklitçi maymun ve köylü müşrikler ile izdivac caiz değildir vesselam.. Bu bahiste naklen de aklen de bizimle haddini bilmek şartıyla, münazara yapabilecek her tür soğan erkeğine de, kadına da, feministe de hodri meydan! (Feministleri ne kadın ne erkek sınıfına sokamadım, onlar maganda veya trans tipler, arada derede yani.. Ucube mutant mahlukat..)

Bu arada, biz “Köylü” derken bildik köy ahalisini tahkir etmiyoruz. Hani vardır ya, şehre doluşmuş; ama keşke hâlâ köyündeki mezrasındaki töreye racona uysa; ol vakit o adam! Ya da şehrin adabı muaşeretine görgüsüne uysa; o da makbul. Ama arada derede, artık ne köylü ne şehirli, ne kırsaldaki töresine sadık kalabilip ne de şehir adabına intibak edip, arada derede kalıp, sosyolojik tabirle “Kültür Çatışması” ve “Kültürel Çözülme” yaşamış, yani avam lisanı ve argo ile dersek “Maganda-Kro” tiplerdir bizim tahkir ettiğimiz..  Başka yere çekilmesin..

Esasen Resulullah Aleyhisselam, çeşitli hadislerde kıyamet alametlerini sayarken “Nebatlıların kibarlaşıp şehirlere doluşması“nı yani köylülerin çiftçilerin çifti çubuğu bırakıp şehre akın etmesi, ve “Baldırı çıplak çobanların bina yapmada yarışması“nı zikretmiştir.. Yani köylülerin ve göçerlerin; “Çiftçilik” ve “Hayvancılık” yapanların akın akın şehirlere doluşması ve yüksek bina yapma ve şâşa’a yarışına girmesi.. İşte tam da tahkir ettiğimiz bu fesaddır.. Ki, Emperyalizm ahtapotunun çeşitli kolları olan kapitalizm, modernizm ve feminizm belasıdır bizim nefret beslediğimiz! Böyle biline!

Şu bir kaç Atasözümüz ile ve, Kayseri Everek’li Seyrani Baba’nın, (Kazak Abdal’da da var bir nazire ama Seyrani’ninki daha güzeldir) tam da günümüz zındık islamcılarını anlatır gibi yazdığı şu meşhur ta’riz, hicv ve taşlama şiiri ile, bilhassa son kıtasına dikkat çekerek bitirelim:

Psikolog Tarihçi Levent AKINCI

Görünüm zengin & masaüstü ekranı
Mobile git Feminist İslamcılara İslam Testi
Yasal Uyarı: on5yirmi5.com'a ait özel içeriklerin metin, görsel ve diğer dosyalarının tüm hakları on5yirmi5.com'a aittir. İçerikler aktif link verilerek kısmen kullanılabilir

Yorumlar

bu haber için ne düşünüyorsunuz
Küfür, hakaret vb. yorumları yayınlayamayız.

Çok Okunanlar

on5yirmi5.com takip edin
Hakkımızda Künye İletişim Reklam

Kullanım Şartları Yayın İlkeleri Hata Bildir - Görüş Yaz

Copyright © 2008-2019 - Tüm hakları saklıdır.