Demircan’dan Cübbeli Ahmet’e ağır sözler

Ünlü İlahiyatçı Ali Rıza Demircan : “Cübbeli Ahmet kimdir? Öğrenmek istiyorum” dediği açıklamasında Cübbeli’yi, Ehl-i Sünnet dışı hürafeci,muhteris adam olarak niteledi.

İNANÇ .
demircan’dan cübbeli ahmet’e ağır sözler

Hayrettin Karaman'dan Mehmet Okuyan'a; Süleyman Ateş'ten Bayraktar Bayraklı'ya; Mustafa İslâmoğlu'ndan Ali Rıza Demircan'a ülkemizde ne kadar eser ve şöhret sahibi insan varsa hepsine din adına saldıran bu Ehl-i Sünnet dışı hürafeci,muhteris adam kimdir?

Şahsıma yönelttiği iftiralardan yalancı, giybetçi, iftiracı olduğunu bildiğim, hatta Allah'a da müfteri olduğuna tanık olduğum bu adam kimdir? Bir radyo ve televizyon kanalına nasıl egemen olmuştur?

Ülkemizin en etkili haber kanalında ve en etkili moderatörleri yönetiminde nasıl saatler süren programa çıkarılabilmektedir? Hâlen de çıkarılması programlanmaktadır.

Böyle bir ehl-i sünnet dışı adamın Sayın Cumhurbaşkanımızla boy boy resim çektirebilecek şekilde nasıl bir ilişkisi olabilir? Böylesi saldırgan din tahripçisi bir adam nasıl başbakanımız tarafından evinde ziyaret edilir?

Uyarılarımız dinlenilmediği için desteklenen nicelerinin ülkemizin başına problem olduğu unutuldu mu?

Elbette ki bazı tahminlerimiz var ama uyaralım: Yanlış yapılıyor!

İlahiyatçı Yazar

Ali Rıza DEMİRCAN

Görünüm zengin & masaüstü ekranı
Mobile git Demircan’dan Cübbeli Ahmet’e ağır sözler
Yasal Uyarı: on5yirmi5.com'a ait özel içeriklerin metin, görsel ve diğer dosyalarının tüm hakları on5yirmi5.com'a aittir. İçerikler aktif link verilerek kısmen kullanılabilir

Yorumlar

bu haber için ne düşünüyorsunuz
Küfür, hakaret vb. yorumları yayınlayamayız.

Çok Okunanlar

on5yirmi5.com takip edin
Hakkımızda Künye İletişim Reklam

Kullanım Şartları Yayın İlkeleri Hata Bildir - Görüş Yaz

Copyright © 2008-2019 - Tüm hakları saklıdır.