Umran Kültür ve Medeniyet Hareketi: Sapkınlık Yasaklansın!

Umran Kültür ve Medeniyet Hareketi, son günlerde özellikle bir takım odaklar tarafından gündemde tutulmaya çalışılan LGBT hareketi hakkında bir basın açıklamasında bulundu.

GÜNCEL .
umran kültür ve medeniyet hareketi: sapkınlık yasaklansın!

Yapılan basın açıklaması şöyle;

 

Sapkınlık Yasaklansın!

İstanbul’da Şişli ve Maltepe belediyelerinin ardından Türkiye’nin değişik yerlerindeki CHP’li belediyelerin sosyal medya hesaplarından, tek bir elden hazırlandığı ve devreye sokulduğu izlenimini veren sözde “27. İstanbul Onur Haftası”nı kutlayan ve eş cinsel/LGBT’yi öven paylaşımlarda bulunuldu.

 

İnancımızı, geleneksel değerlerimizi hedef alan; ailemizi, toplumumuzu, neslimizi ve insanlığı yok etmeyi hedefleyen bu sapkınlığın “onur” ya da “eşitlik” kavramlarıyla meşrulaştırmaya çalışılma girişimlerini lanetliyoruz.

 

“Lût’u da (Peygamber gönderdik), Kavmine de ki: ‘Sizden önce insanlardan hiçbirinin yapmadığı fuhşu mu yapıyorsunuz?’ Çünkü siz, kadınları bırakıp da cinsel tatmin için erkeklere yanaşıyorsunuz. Doğrusu siz haddi aşan bir topluluksunuz.” Araf suresinin 80. ve 81. ayetlerinde ve  "Lût kavminin işini(livata) yapan mel'undur(lanetlenmiştir)." Hadisinde, ifade edildiği gibi, bu iğrençliği yaşam biçimi olarak kabul edip topluma dayatmaya çalışanları, bunlara zemin hazırlayanları, reklamını yapanları ve yaygınlaşmasına çalışanları şiddetle kınıyoruz.

 

Bu durumu, psikolojik bir rahatsızlık ve hastalık olarak kabul edip kurtulmak için çaba sarf edenlerin tedavileri yapılmalıdır.

 

İnsanı, aileyi, toplumu, milleti ve insanlığı yok etmek için ortaya atılmış, yaldızlı sözlerle meşrulaştırılmaya çalışılan bu sapkınlığa karşı vicdan sahibi tüm insanları mücadeleye çağırıyoruz…

 

“2011 İstanbul Sözleşmesi”, “6284 Sayılı Aileyi Koruma (!) Kanunu”nun ilgili maddeleri, “Toplumsal Cinsiyet Eşitliği” yasaları insanımızı, ailemizi ve milletimizi daha fazla tahrip etmeden derhal kaldırılmalıdır!

 

2012 yılında, Moskova Yüksek Mahkemesi’nin “100 yıl süreyle LGBT üyelerinin yürüyüş düzenlemelerini yasaklaması” gibi, Türkiye’de de bu yürüyüşler yasaklanmalıdır.

 

UMRAN KÜLTÜR VE MEDENİYET HAREKETİ

Görünüm zengin & masaüstü ekranı
Mobile git Umran Kültür ve Medeniyet Hareketi: Sapkınlık Yasaklansın!
Yasal Uyarı: on5yirmi5.com'a ait özel içeriklerin metin, görsel ve diğer dosyalarının tüm hakları on5yirmi5.com'a aittir. İçerikler aktif link verilerek kısmen kullanılabilir

Yorumlar

bu haber için ne düşünüyorsunuz
Küfür, hakaret vb. yorumları yayınlayamayız.

Çok Okunanlar

on5yirmi5.com takip edin
Hakkımızda Künye İletişim Reklam

Kullanım Şartları Yayın İlkeleri Hata Bildir - Görüş Yaz

Copyright © 2008-2019 - Tüm hakları saklıdır.