Düzenlemiş Olduğu Çarpıcı Fuarlarla Dikkati Çeken ''Basın Yayın Birliği'' derneğini yakından tanıyalım.

Önümüzdeki ay Yenikapı'da görkemli bir fuar düzenleme arefesinde olan Basın Yayın Birliği Derneği'ni daha yakından tanımak istedik.

GÜNCEL .
düzenlemiş olduğu çarpıcı fuarlarla dikkati çeken basın yayın birliği derneğini yakından tanıyalım.

1-9 Eylül 2018 tarihleri arasında 4. Uluslararası İstanbul Arapça Fuarı'nın ev sahipliğini yapan Basın Yayın Birliği uzun yıllardır görkemli çalışmalar sürdürüyor.

 

Dernek yönetimi kuruluş amacını;

''Dernek, ulusal ve uluslararası alanda, basım ve yayıncılığın gelişmesini sağlamak, hukuki ve cari mevzuat karşısında yerini ve değerini tespit etmek, yayıncılığın hak ettiği yeri ve hakları sağlamak üzere her türlü çalışmalarda bulunmak amacı ile kurulmuştur.'' 

olarak tanımlıyor.

 

Sivil Toplum Kuruluşları çoğulcu demokrasilerin vazgeçilmez öğelerinden biridir, diyerek önemli bir vizyon ortaya koyan dernek, yıllar boyunca da her zaman demokrasiden ve milletten yana tavrını açıkca  ortaya koyuyor.

Basın Yayın Birliği Derneği Vizyonu

 

Derneğin şu an başkanlığını, Üstad Necip Fazıl KISAKÜREK'in torunu Emrah KISAKÜREK yürütüyor. Emrah bey aynı zamanda, üstadın kurduğu ve kendi eserlerinin yayını yapmakta olduğu Büyük Doğu Yayınları'nın da ortaklığını ve Genel Koordinatörlüğünü yürütüyor.

Basın Yayın Birliği Derneği Yönetim Kurulu

 

Fuar çalışmalarında ciddi bir otorite olan dernek, sadece 2018 yılı içerisinde 19 Yurt içi, 23 Yurt Dışı olmak üzere tam 42 tane Fuar düzenliyor.

Yurt İçi Fuar Takvimi

Yurt Dışı Fuar Takvimi

On5Yirmi5

Görünüm zengin & masaüstü ekranı
Mobile git Düzenlemiş Olduğu Çarpıcı Fuarlarla Dikkati Çeken ''Basın Yayın Birliği'' derneğini yakından tanıyalım.
Yasal Uyarı: on5yirmi5.com'a ait özel içeriklerin metin, görsel ve diğer dosyalarının tüm hakları on5yirmi5.com'a aittir. İçerikler aktif link verilerek kısmen kullanılabilir

Yorumlar

bu haber için ne düşünüyorsunuz
Küfür, hakaret vb. yorumları yayınlayamayız.

Çok Okunanlar

on5yirmi5.com takip edin
Hakkımızda Künye İletişim Reklam

Kullanım Şartları Yayın İlkeleri Hata Bildir - Görüş Yaz

Copyright © 2008-2019 - Tüm hakları saklıdır.