Erdoğan uluslararası öğrencilerle buluşuyor

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, 160 ayrı ülkeden gelerek Türkiye’de eğitim gören öğrencilerle İstanbul’da buluşacak.

GÜNCEL .
erdoğan uluslararası öğrencilerle buluşuyor

UDEF ve TÜGVA tarafından gerçekleştirilecek olan Uluslararası Öğrenci Buluşması 16 Mayıs 2015 Cumartesi günü Sinan Erdem Spor Salonunda Saat 15.00’de başlayacak.  Programda Lübnan kökenli İsveçli Şarkıcı Maher Zain de konser verecek.  

MİSAFİR ÖĞRENCİLER GÖSTERİ YAPACAK

UDEF-Uluslararası Öğrenci Dernekleri Federasyonu ve TÜGVA- Türkiye Gençlik Vakfı tarafından düzenlenen 8. Uluslararası Öğrenci Buluşmasında misafir öğrenciler yerel kıyafetlerle gösteriler yapacak. Ayrıca farklı ülkelerin yerel lezzetlerinden ikramlar sunulacak. Program, Senegalli Abdülvedüd Marega’nın Kur’an tilavetiyle başlayacak.

AÇILIŞ KONUŞMASI 5 AYRI DİLDE YAPILACAK

Uluslararası Öğrenci Buluşmasının açılış konuşmasını yapacak olan UDEF - Uluslararası Öğrenci Dernekleri Federasyonu Başkanı Mehmet Ali Bolat, salondakilere 5 ayrı dilde seslenecek. Bu diller Türkçe, İngilizce, Kürtçe, Swahilice ve Arapça.

Görünüm zengin & masaüstü ekranı
Mobile git Erdoğan uluslararası öğrencilerle buluşuyor
Yasal Uyarı: on5yirmi5.com'a ait özel içeriklerin metin, görsel ve diğer dosyalarının tüm hakları on5yirmi5.com'a aittir. İçerikler aktif link verilerek kısmen kullanılabilir

Yorumlar

bu haber için ne düşünüyorsunuz
Küfür, hakaret vb. yorumları yayınlayamayız.

Çok Okunanlar

on5yirmi5.com takip edin
Hakkımızda Künye İletişim Reklam

Kullanım Şartları Yayın İlkeleri Hata Bildir - Görüş Yaz

Copyright © 2008-2019 - Tüm hakları saklıdır.