Liderler Bayramda Ne Yapacak?

Türkiye, Ramazan Bayramı'nı kutlamaya hazırlanırken liderlerin bayram programları da belli oldu.

GÜNCEL .
liderler bayramda ne yapacak?

Cumhurbaşkanı Abdullah Gül, bayramın birinci ve ikinci gününü İstanbul'da geçirecek. Cumhurbaşkanı Gül, Kral Abdullah Bilim ve Teknolojisi Üniversitesi'nin 23 Eylüldeki açılış törenine katılmak üzere Suudi Arabistan Kralı Abdullah'ın davetlisi olarak bayramın son günü Cidde'ye gidecek.

TBMM Başkanı Mehmet Ali Şahin, bayram boyunca Antalya'da olacak.

Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, Ramazan Bayramı'nın ilk gününü İstanbul'da geçirecek. Erdoğan, bayramın ikinci günü ise BM Genel Kurulu ve G-20 Zirvesi'ne katılmak üzere ABD'ye gidecek.

CHP Genel Başkanı Deniz Baykal, MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli ve DTP Genel Başkanı Ahmet Türk Ramazan Bayramı'nda Ankara'da olacak. Baykal, Bahçeli ve Türk, bayramın ikinci günü parti genel merkezlerinde örgütle bayramlaşacak.

Bayramın birinci ve üçüncü gününü İstanbul'da geçirecek olan DSP Genel Başkanı Masum Türker, ikinci gün partisinin Ankara'daki genel merkezinde düzenlenen bayramlaşma programına katılacak.

Demokrat Parti Genel Başkanı Hüsamettin Cindoruk ve Anavatan Partisi Genel Başkanı Salih Uzun da Ramazan Bayramı'nda Ankara'da olacak. Cindoruk ve Uzun, bayramın ikinci günü Anavatan Partisi Genel Merkezi'nde iki partinin örgütüyle bayramlaşacak.

Bayramın ikinci gününde parti genel merkezlerindeki bayramlaşma ve siyasi parti yöneticilerin karşılıklı ziyaretleri nedeniyle hareketli bir gün yaşanacak. 

Görünüm zengin & masaüstü ekranı
Mobile git Liderler Bayramda Ne Yapacak?
Yasal Uyarı: on5yirmi5.com'a ait özel içeriklerin metin, görsel ve diğer dosyalarının tüm hakları on5yirmi5.com'a aittir. İçerikler aktif link verilerek kısmen kullanılabilir

Yorumlar

bu haber için ne düşünüyorsunuz
Küfür, hakaret vb. yorumları yayınlayamayız.

Çok Okunanlar

on5yirmi5.com takip edin
Hakkımızda Künye İletişim Reklam

Kullanım Şartları Yayın İlkeleri Hata Bildir - Görüş Yaz

Copyright © 2008-2019 - Tüm hakları saklıdır.