Sarıgül Partisinin Adını Açıkladı

Mustafa Sarıgül, Türkiye Değişim Hareketi adı altında genel seçimlerine gireceklerini söyledi.

GÜNCEL .
sarıgül partisinin adını açıkladı

DSP Şişli Belediye Başkanı Mustafa Sarıgül, Fatsa ilçesine bağlı Yalıköy Belde Belediye Başkanı CHP'li Tahsin Karamustafa'nın davetlisi olarak 1 Temmuz Kabotaj Bayramı Şenlikleri'ne katıldı.

Sarıgül burada "Başbakan Sarıgül" sloganları ve "Hepimizin başkanı Türkiye sevdalısı", "Sizi bekliyorduk umutlarımız ve emeğimiz sizinle", "Derde derman Sarıgül", "Karaoğlandan Yağızoğluna" yazılı pankartlarla karşılandı.

Sarı renkteki "Sarıgül" otobüsüyle beldeye giriş yapan Mustafa Sarıgül'e sevgi gösterisinde bulunuldu.

Burada yaklaşık 3 bin kişilik bir gruba seslenen Mustafa Sarıgül, konuşmasına herkesi selamlayarak başladı.

Konuşması sık sık "Başbakan Sarıgül, Halkçı Sarıgül" sloganlarıyla kesilen Şişli Belediye Başkanı Sarıgül, "Türkiyemiz denizlerle çevreli ama biz neden dünyanın ilk beşine, ilk onuna giremiyoruz. Bunları söylemeye geldim. Başka siyasetçiler gibi kara çalmak için gelmedim. Ülkemizin sorunlarını, siz dostlarımla bismillah diyerek paylaşmaya geldim. Dertleşmeye geldim. Dertlerinize derman olmaya geldim" dedi.

Şişli Belediye Başkanı Mustafa Sarıgül, Türkiye Değişim Hareketi adı altında önümüzdeki milletvekili genel seçimlerine gireceklerini de ilk kez açıklayarak, isim vermeden CHP Lideri Deniz Baykal'a meydan okudu.

Sarıgül, "Buradan sözde bir tane muhalefet var. 40 yıldan beri orada oturan, iş yapmayan bir muhalefet var. Onlara da sesleniyorum. Ya düzeltin, ya 18 ay sonra bu meydanda biz düzelteceğiz inşallah" diye konuştu.

Sarıgül, "Ordu seninle gurur duyuyor, Başbakan Sarıgül" sloganlarıyla sözü kesilen Şişli Belediye Başkanı Mustafa Sarıgül, alkışlar, sloganlar eşliğinde Yalıköy Belediye Meydanı'ndan ayrıldı.

Görünüm zengin & masaüstü ekranı
Mobile git Sarıgül Partisinin Adını Açıkladı
Yasal Uyarı: on5yirmi5.com'a ait özel içeriklerin metin, görsel ve diğer dosyalarının tüm hakları on5yirmi5.com'a aittir. İçerikler aktif link verilerek kısmen kullanılabilir

Yorumlar

bu haber için ne düşünüyorsunuz
Küfür, hakaret vb. yorumları yayınlayamayız.

Çok Okunanlar

on5yirmi5.com takip edin
Hakkımızda Künye İletişim Reklam

Kullanım Şartları Yayın İlkeleri Hata Bildir - Görüş Yaz

Copyright © 2008-2019 - Tüm hakları saklıdır.