Ankara’da 'Şen' Sohbet

Cumhurbaşkanı Abdullah Gül, Engelliler Haftası'nda kendisini ziyaret eden sanatçı Metin Şentürk'le samimi dakikalar geçirdi.

GÜNCEL .
ankara’da şen sohbet

Dışişleri Bakanlığı Konutu'nun bahçesinde kamera karşısına geçen Cumhurbaşkanı Gül, ünlü sanatçıdan, "Gesi Bağları", "Cemalim" ve "Yemen Türküsü"nü söylemesini istedi. Şentürk de Cumhurbaşkanı Gül'ün sevdiği türküleri uduyla söyledi.

Cumhurbaşkanı Abdullah Gül, sanatçı Metin Şentürk'ün hazırlayıp sunduğu Eğlence Pazarı programına konuk oldu. Metin Şentürk'ün ilk kez yatılı görme engelliler okuluna gittiğinde annesinden ayrılmamak için saatlerde ağladığını anlatması üzerine duygulanan Cumhurbaşkanı Gül, dünyanın en kutsal varlıkları annelerin gerektiğinde gözyaşlarını içlerine akıtarak çocukları için her türlü fedakarlığı yaptıklarını söyledi.

Annelerin çocuklarını mutlaka eğitime kazandırmalarını isteyen Gül, bütün annelerin Anneler Günü'nü kutladı.

Dışişleri Bakanlığı Konutu'nun bahçesinde 45 dakika süren görüşmede, Cumhurbaşkanı Gül, ünlü sanatçıdan, "Gesi Bağları", "Cemalim" ve "Yemen Türküsü"nü söylemesini istedi. Şentürk de Cumhurbaşkanı Gül'ün sevdiği türküleri uduyla söyledi.

Görünüm zengin & masaüstü ekranı
Mobile git Ankara’da 'Şen' Sohbet
Yasal Uyarı: on5yirmi5.com'a ait özel içeriklerin metin, görsel ve diğer dosyalarının tüm hakları on5yirmi5.com'a aittir. İçerikler aktif link verilerek kısmen kullanılabilir

Yorumlar

bu haber için ne düşünüyorsunuz
Küfür, hakaret vb. yorumları yayınlayamayız.

Çok Okunanlar

on5yirmi5.com takip edin
Hakkımızda Künye İletişim Reklam

Kullanım Şartları Yayın İlkeleri Hata Bildir - Görüş Yaz

Copyright © 2008-2019 - Tüm hakları saklıdır.