Karamollaoğlu: Onu AK Parti çıkarmamıştır, benim amcaoğlum çıkarmıştır

Karamollaoğlu, AKP Sözcü Ömer Çelik'in 'Bahsettiğiniz kişi başvurmuş, başvurusu kabul görmüş. Burada bu başvuru kanuni mekanizmalarla gerçekleşmiştir. Sanki seçime yönelik olarak biz bunu organize etmişiz gibi...TRT Kürdi kirli ilişkilerin ortaya çıkmasına imkan verdi." sözlerini ti'ye alarak 'Onu AK Parti çıkarmamıştır. Benim amcaoğlum çıkarmıştır. Sonra da suçu Cumhurbaşkanı’na ve AK Parti’ye atmıştır' dedi.

GÜNCEL .
karamollaoğlu: onu ak parti çıkarmamıştır, benim amcaoğlum çıkarmıştır

Haftalık basın toplantısında konuşan Temel Karamollaoğlu, AKP Sözcüsü Ömer Çelik'in terörist Osman Öcalan'ın seçimden önce TRT'ye çıkması ile ilgili yaptığı açıklamaya yanıt vererek , ‘Onu AK Parti çıkarmamıştır. Benim amcaoğlum çıkarmıştır. Sonra da suçu Cumhurbaşkanı'na ve AK Parti'ye atmıştır. Nereden çıkmış, nasıl çıkmış, bir sorayım ben ona ya. Hesap sorarım ben emmioğlumdan. Şimdi bundan dolayı Ak Parti’yi suçlamak olacak iş mi ya’ dedi.

  •  
Görünüm zengin & masaüstü ekranı
Mobile git Karamollaoğlu: Onu AK Parti çıkarmamıştır, benim amcaoğlum çıkarmıştır
Yasal Uyarı: on5yirmi5.com'a ait özel içeriklerin metin, görsel ve diğer dosyalarının tüm hakları on5yirmi5.com'a aittir. İçerikler aktif link verilerek kısmen kullanılabilir

Yorumlar

bu haber için ne düşünüyorsunuz
Küfür, hakaret vb. yorumları yayınlayamayız.

Çok Okunanlar

on5yirmi5.com takip edin
Hakkımızda Künye İletişim Reklam

Kullanım Şartları Yayın İlkeleri Hata Bildir - Görüş Yaz

Copyright © 2008-2019 - Tüm hakları saklıdır.