Karamollaoğlu'ndan Gül ve Babacan açıklaması: Kapımız herkese açıktır

Saadet Partisi Genel Başkanı Karamollaoğlu, yeni parti kuracağı iddia edilen Abdullah Gül ve Ali Babacan ile ilgili "bizim prensiplerimiz cari olduğu müddetçe kapımız herkese açıktır" dedi.

GÜNCEL .
karamollaoğlundan gül ve babacan açıklaması: kapımız herkese açıktır

Saadet Partisi Genel Başkanı Temel Karamollaoğlu, DW Türkçe'de Nevşin Mengü’nün sunduğu programda gündeme ilişkin açıklamalarda bulundu. Karamollaoğlu, 23 Haziran'da yenilenen İstanbul Büyükşehir Belediyesi Başkanlığı seçimlerini değerlendirdiği programda yeni parti kurma hazırlığında olan 11. Cumhurbaşkanı Abdullah Gül ve Ali Babacan ile ilgili de konuştu.

Saadet Partisi lideri, kendisine yönetilen "Şunu artık bütün kaynaklar söylüyorlar Gül ve Babacan'ın yeni parti hazırlığına giriştiler sizin bir temasınız var mı?" sorusuna "Bu arkadaşlarla geçmişte beraber çalıştık. Zaman geldi ayrıldılar farklı kanatlar ortaya çıktı. Bu gün yeniden onlardan bize gelmek isteyenlere biz her zaman şunu söyledik biz bizim prensiplerimiz cari olduğu müddetçe biz herkesi bağrımıza basarız, kapımız herkese açıktır dedik." cevabını verdi.

 

Karamollaoğlu'nun Gül ve Babacan hakkında yaptığı açıklaması şu şekilde:

"Elbette biz sayın Abdullah Gül'e Cumhurbaşkanlığı adaylığı teklif ettik. Biz elbette bu arkadaşlarla geçmişte beraber çalıştık.Zaman geldi ayrıldılar farklı kanatlar ortaya çıktı. Bu gün yeniden onlardan bize gelmek isteyenlere biz her zaman şunu söyledik biz bizim prensiplerimiz cari olduğu müddetçe biz herkesi bağrımıza basarız, kapımız herkese açıktır dedik. Ne olur bilmiyorum şimdiden ileriye bakıp tahminde bulunmak mümkün değil. Ancak şu bir gerçek AK Parti çözülmeye başlandı bu seçim bunu tescil etti. Biz yürüyen bir katarız.Siyasi hayata atılmak isteyenler elbette her zaman kapımız açık."

 

AKP'Lİ VEKİLLERİN BÜYÜK BİR KISMI BİZE GELECEK"

Karamollaoğlu, programda "Sizinle temas eden AK Parti milletvekilleri var mı?" sorusuna ise "AKP'den kopuşlar başladı ve kapılarımız onlara açık. Büyük bir kısmı bize gelecek samimi olarak inanıyorum" şeklinde cevap verdi.

Görünüm zengin & masaüstü ekranı
Mobile git Karamollaoğlu'ndan Gül ve Babacan açıklaması: Kapımız herkese açıktır
Yasal Uyarı: on5yirmi5.com'a ait özel içeriklerin metin, görsel ve diğer dosyalarının tüm hakları on5yirmi5.com'a aittir. İçerikler aktif link verilerek kısmen kullanılabilir

Yorumlar

bu haber için ne düşünüyorsunuz
Küfür, hakaret vb. yorumları yayınlayamayız.

Çok Okunanlar

on5yirmi5.com takip edin
Hakkımızda Künye İletişim Reklam

Kullanım Şartları Yayın İlkeleri Hata Bildir - Görüş Yaz

Copyright © 2008-2019 - Tüm hakları saklıdır.