AK Partiden sert açıklama: Ahlaki sorun!

CNN Türk Televizyonu'na konuşan AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Mahir Ünal, İsmail Küçükkaya'nın moderatörlük için tercih edilmesinin ana nedeninin "açıktan Ekrem İmamoğlu'nu desteklemesi" olduğunu söyledi. Ünal, Küçükkaya'yla ilgili olarak, "Ahlaki sorun, Ekrem İmamoğlu'yla görüştüğünü söylememesi ve Binali Yıldırım'la görüşmemesi" dedi.

GÜNCEL .
ak partiden sert açıklama: ahlaki sorun!

AK Parti Genel Başkanı Yardımcısı Mahir Ünal, İstanbul adaylarının televizyon münazarasının öncesindeki bir otel görüşmesi ekseninde dönen tartışmalara ilişkin konuştu.

Tartışmanın moderatörü İsmail Küçükkaya ile CHP'nin İstanbul adayı Ekrem İmamoğlu arasında İstanbul'daki The Marmara otelinde gerçekleşen buluşma ile ilgili Ünal, "ahlaki değil" değerlendirmesini yaptı.

Konu ile ilgili CNN Türk özel yayınına katılan Mahir Ünal, "Ahlaki sorun, İsmail Küçükkaya'nın Ekrem İmamoğlu'yla görüştüğünü söylememesi ve Binali Yıldırım'la görüşmemesi" dedi.

Ünal, parti olarak bu olaydaki sorunun "görüşmenin gizli" yapılması olduğunun değerlendirildiğini söyledi.

Mahir Ünal, partilerinin İsmail Küçükkaya'yı tercih etme sebebinin "açıktan Ekrem İmamoğlu'nu desteklemesi" olduğunu da açıkladı.

Genel Başkanı Yardımcısı Ünal, "Uğur Dündar isminin de Binali Yıldırım tarafından bu açık desteği nedeniyle önerildiğini" söyledi.

Görünüm zengin & masaüstü ekranı
Mobile git AK Partiden sert açıklama: Ahlaki sorun!
Yasal Uyarı: on5yirmi5.com'a ait özel içeriklerin metin, görsel ve diğer dosyalarının tüm hakları on5yirmi5.com'a aittir. İçerikler aktif link verilerek kısmen kullanılabilir

Yorumlar

bu haber için ne düşünüyorsunuz
Küfür, hakaret vb. yorumları yayınlayamayız.

Çok Okunanlar

on5yirmi5.com takip edin
Hakkımızda Künye İletişim Reklam

Kullanım Şartları Yayın İlkeleri Hata Bildir - Görüş Yaz

Copyright © 2008-2019 - Tüm hakları saklıdır.