Kemal Kılıçdaroğlu'ndan flaş sözler: Ahmet Davutoğlu ile görüştüm, Ali Babacan ile...

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, yeni parti çalışmaları içindeki oldukları iddia edilen 11. Cumhurbaşkanı Abdullah Gül, eski başbakan Ahmet Davutoğlu ve eski bakan Ali Babacan ile ilgili olarak, "Abdullah Gül ile arada konuşurdum. Davutoğlu'yla da defalarca Türkiye'nin sorunlarını görüştük. Babacan'la herhangi bir ilişkim yok" dedi.

GÜNCEL .
kemal kılıçdaroğlundan flaş sözler: ahmet davutoğlu ile görüştüm, ali babacan ile...

CHP lideri Kılıçdaroğlu, yeni parti kuracakları konuşulan 11. Cumhurbaşkanı Abdullah Gül, eski başbakan Ahmet Davutoğlu ve eski bakan Ali Babacanile olan ilişkisini açıkladı.

CHP Lideri Kılıçdaroğlu, Abdullah Gül, Ahmet Davutoğlu ve Ali Babacan ile ilişkisine dair  şunları söyledi:

"Benim insanlarla ilişkilerim iyidir. Devlete hizmet eden herkese saygı duyarım. A partisi ile B partisi ile sohbet ederim. Düşüncelerim farklı olabilir ama saygı duyarım. Abdullah Gül tarafsızlığını koruyan bir Cumhurbaşkanıydı. Kendisiyle arada konuşurdum. Davutoğlu'yla da defalarca Türkiye'nin sorunlarını görüştük. Babacan'la herhangi bir ilişkim yok."

Görünüm zengin & masaüstü ekranı
Mobile git Kemal Kılıçdaroğlu'ndan flaş sözler: Ahmet Davutoğlu ile görüştüm, Ali Babacan ile...
Yasal Uyarı: on5yirmi5.com'a ait özel içeriklerin metin, görsel ve diğer dosyalarının tüm hakları on5yirmi5.com'a aittir. İçerikler aktif link verilerek kısmen kullanılabilir

Yorumlar

bu haber için ne düşünüyorsunuz
Küfür, hakaret vb. yorumları yayınlayamayız.

Çok Okunanlar

on5yirmi5.com takip edin
Hakkımızda Künye İletişim Reklam

Kullanım Şartları Yayın İlkeleri Hata Bildir - Görüş Yaz

Copyright © 2008-2019 - Tüm hakları saklıdır.