Bülent Arınç'tan yeni parti açıklaması: Bizim onlara ihtiyacımız var

TBMM eski Başkanı Bülent Arınç, yeni parti kuracağı iddia edilen Abdullah Gül ve Ahmet Davutoğlu ile ilgili olarak "AKP'den ayrılmalarına fırsat verilmemelidir. Bizim onlara ihtiyacımız var" dedi.

GÜNCEL .
bülent arınçtan yeni parti açıklaması: bizim onlara ihtiyacımız var

TBMM eski Başkanı ve AKP'nin kurucuları arasında yer alan Bülent Arınç, yeni parti kuracağı iddia edilen 11. Cumhurbaşkanı Abdullah Gülve eski Başbakan Ahmet Davutoğlu ile eski AKP'li Bakan Ali Babacan'a seslendi. Arınç, "Asıl gövdeden ayrılanlar hiçbir zaman başarılı olamazlar, tek başına parti kursalar bile. Bunları da 'birilerinin kulağı çınlasın' diye söylüyorum" açıklamasında bulunarak "AKP'den ayrılmalarına fırsat verilmemelidir. Bizim onlara ihtiyacımız var" dedi.

Partisinin Manisa İl Başkanlığı tarafından Yunusemre Belediyesi Sosyal Tesislerinde düzenlenen iftar programına katılan Bülent Arınç, İstanbul seçimleri için hep birlikte seferberlik ilan edeceklerini ifade ederek "Ben eminim AK Parti'nin adayı 23 Haziran seçimlerinde 3-5 puan farkla kazanacaktır. Bu da hepimize ders olmalı. İstanbul seçimleri bir örnek olarak bizim önümüze geliyor" diye konuştu.

 

"BİZİM ONLARA İHTİYACIMIZ VAR"

Yeni parti iddialarıyla ilgili de konuşan Arınç, "Netice ve başarı birliktedir, beraberliktedir, ayrı baş çekmekte değildir. Asıl gövdeden ayrılanlar hiçbir zaman başarılı olamazlar, tek başına parti kursalar bile. Bunları da 'birilerinin kulağı çınlasın' diye söylüyorum. Partileri yönetenler de mahiyetinizdekilerden sorumlusunuz. Hiç kimsenin, asma yaprağı bile olsa AK Parti'den ayrılmasına fırsat verilmemelidir. Onları kucaklamalıdır, sıkıntıları varsa gidermelidir. Onları anlamalıdır, dinlemedir. Bizim onlara ihtiyacımız var" ifadelerini kullandı.

 

 

 

 

Kaynak: Mİlli Gazete

Görünüm zengin & masaüstü ekranı
Mobile git Bülent Arınç'tan yeni parti açıklaması: Bizim onlara ihtiyacımız var
Yasal Uyarı: on5yirmi5.com'a ait özel içeriklerin metin, görsel ve diğer dosyalarının tüm hakları on5yirmi5.com'a aittir. İçerikler aktif link verilerek kısmen kullanılabilir

Yorumlar

bu haber için ne düşünüyorsunuz
Küfür, hakaret vb. yorumları yayınlayamayız.

Çok Okunanlar

on5yirmi5.com takip edin
Hakkımızda Künye İletişim Reklam

Kullanım Şartları Yayın İlkeleri Hata Bildir - Görüş Yaz

Copyright © 2008-2019 - Tüm hakları saklıdır.