Erdoğan’ın Saadet hakkında sözlerine cevap: Ölmezsek sıkıntı büyük

Saadet Partisi'nin Anlatya Büyükşehir Belediye Başkan adayı Ali Aktaş, Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın Saadet Partisi hakkında söylediği “Tabelası var, binası yok.” sözlerine tepki gösterdi.

GÜNCEL .
erdoğan’ın saadet hakkında sözlerine cevap: ölmezsek sıkıntı büyük

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın Saadet Partisi ile ilgili sözlerine Antalya Büyükşehir Belediye Başkan adayı Ali Aktaş “Vurursunuz vurursunuz eyvallah da; ölmezsek sıkıntı büyük” sözleriyle karşılık verdi.

Saadet Partisi’nin 31 Mart Yerel Seçimlerinde Antalya Büyükşehir Belediye Başkan adayı olan Ali Aktaş,  Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın Saadet Partisi hakkındaki sözlerine Twitter üzerinden tepki gösterdi.

“VURSUNUZ VURURSUNUZ DA ÖLMEZSEK…”

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan Saadet Partisi’nin Ankara’daki Genel Merkezi’nin mahkeme kararıyla tahliye edilmesine gönderme yaparak söylediği “Adama sormazlar mı, tabelası var, binası yok.”sözleriyle ilgili Ali Aktaş Twitter üzerinden “Erdoğan da şunu bilsin ki; RP İstanbul il başkanıyken ona maaş ödeyen bu teşkilat ve bu milletin her fikirden yüzbinlerce evladı bağışlarıyla yeni genel merkezini alır.”dedi. Aktaş konuyla ilgili bir diğer Tweet’inde ise “Tam da bugünler için söylenmiş gibi; Vurursunuz vurursunuz eyvallah da; ölmezsek sıkıntı büyük” sözlerini paylaştı

 

Ali Aktaş ayrıca paylaşımına Saadet Partisi’nin yeni genel merkezinin fotoğrafını koyarak yapılacak yardımlar için banka hesap numaralarını da paylaştı.

 

 

Kaynak: Milli Gazete

Görünüm zengin & masaüstü ekranı
Mobile git Erdoğan’ın Saadet hakkında sözlerine cevap: Ölmezsek sıkıntı büyük
Yasal Uyarı: on5yirmi5.com'a ait özel içeriklerin metin, görsel ve diğer dosyalarının tüm hakları on5yirmi5.com'a aittir. İçerikler aktif link verilerek kısmen kullanılabilir

Yorumlar

bu haber için ne düşünüyorsunuz
Küfür, hakaret vb. yorumları yayınlayamayız.

Çok Okunanlar

on5yirmi5.com takip edin
Hakkımızda Künye İletişim Reklam

Kullanım Şartları Yayın İlkeleri Hata Bildir - Görüş Yaz

Copyright © 2008-2019 - Tüm hakları saklıdır.