İYİ Partili Koncuk: Hayırdır, seçim mi var, bu talimatı Çatalca Milli Eğitim Müdürlüğü'ne kim verdi?

İYİ Parti Adana Milletvekili İsmail Koncuk, Çatalca Milli Eğitim Müdürlüğü'nün öğretmelere 'Seçimde görev almak istiyor musunuz?' diye sorduğunu ileri sürdü. İddiasına dair bir yazıyı da kişisel Twitter hesabında paylaşan Koncuk, "Hayırdır? Seçim mi var? Bu talimatı, Çatalca İlçe Milli Eğitim Müdürlüğüne kim verdi?" dedi.

GÜNCEL .
iyi partili koncuk: hayırdır, seçim mi var, bu talimatı çatalca milli eğitim müdürlüğüne kim verdi?

İYİ Parti Adana Milletvekili İsmail Koncuk, İstanbul’da Çatalca İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü’nün seçimde görev almak isteyen öğretmenlerin listesinin hazırlanması için çalışmalar yürüttüğünü iddia etti.

​“Acele” notuyla ve Çatalca İlçe Milli Eğitim Müdürü Mustafa Erşahin imzasıyla gönderildiği ileri sürülen yazıda, “Ekli listede bulunan seçim görevlileri listesine boş bulunan yerlerin, excelin formatı bozulmadan doldurularak mesai bitimine kadar Müdürlüğümüze gönderilmesi hususunda bilgi ve gereğini rica ederim” deniyor.

Koncuk, ilgili paylaşımına “Hayırdır? Seçim mi var? Çatalca İlçe MEM, seçimde, görev almak isteyip, istemediğini öğretmenlere sormuş. Bu talimatı, Çatalca İlçe Milli Eğitim Müdürlüğüne kim verdi? 4,5 yıl sonra yapılacak seçime mi hazırlık yapılıyor?” notunu düştü.

Görünüm zengin & masaüstü ekranı
Mobile git İYİ Partili Koncuk: Hayırdır, seçim mi var, bu talimatı Çatalca Milli Eğitim Müdürlüğü'ne kim verdi?
Yasal Uyarı: on5yirmi5.com'a ait özel içeriklerin metin, görsel ve diğer dosyalarının tüm hakları on5yirmi5.com'a aittir. İçerikler aktif link verilerek kısmen kullanılabilir

Yorumlar

bu haber için ne düşünüyorsunuz
Küfür, hakaret vb. yorumları yayınlayamayız.

Çok Okunanlar

on5yirmi5.com takip edin
Hakkımızda Künye İletişim Reklam

Kullanım Şartları Yayın İlkeleri Hata Bildir - Görüş Yaz

Copyright © 2008-2019 - Tüm hakları saklıdır.