Mehmet Metiner'den olay yazı! AKP aile partisine dönüştü

Eski AK Partili milletvekili ve Star gazetesi yazarı Mehmet Metiner, yerel seçimlerde AKP'nin yaşadığı oy kaybının nedenlerini köşesine taşıdı

GÜNCEL .
mehmet metinerden olay yazı! akp aile partisine dönüştü

AKP'ye yakınlığıyla bilinen Eski AKP milletvekili Mehmet Metiner Star gazetesindeki köşe yazısında, “Şimdi muhasebe vaktidir” başlıklı bir yazı kaleme aldı.

Mehmet Metiner "Kimsesizlerin kimsesi olmak için yola çıkan Reis’in o Ak misyonu kimsesizlerin ve garip gurabaların hatırlanmadığı bir kibirli anlayışa kurban edilmiş" ifadelerine yer veridiği yazısını "AK Parti’nin aile partisine dönüştürülmesine duyulan haklı tepki" sözleriyle devam ettirdi.

Metiner ayrıca AK Parti içerisinde "ihanetçilerin" olduğunu öne sürerek, “Hasbi olanlar Reis’in boynu bükülmesin diye döndüler. Lakin içimizdeki ihanetçilerin arkadan darbelerine maruz kaldık. Hasbi olanların dönüşünden memnuniyet duymadılar. En önemlisi onların kazanmasını kendi hesapçı dünyaları için bir tehdit olarak gördüler. Ve sandık başlarına gittiklerinde hançeri indirdiler. AK Parti’nin o yerde kazanması yerine kendi hesapçı-çıkarcı iktidar alanlarını korumayı öncelediler." dedi.

 

 

 

Kaynak: Milli Gazete

Görünüm zengin & masaüstü ekranı
Mobile git Mehmet Metiner'den olay yazı! AKP aile partisine dönüştü
Yasal Uyarı: on5yirmi5.com'a ait özel içeriklerin metin, görsel ve diğer dosyalarının tüm hakları on5yirmi5.com'a aittir. İçerikler aktif link verilerek kısmen kullanılabilir

Yorumlar

bu haber için ne düşünüyorsunuz
Küfür, hakaret vb. yorumları yayınlayamayız.

Çok Okunanlar

on5yirmi5.com takip edin
Hakkımızda Künye İletişim Reklam

Kullanım Şartları Yayın İlkeleri Hata Bildir - Görüş Yaz

Copyright © 2008-2019 - Tüm hakları saklıdır.