Kahramanmaraş ‘Saadet Partisi’ diyecek

Saadet Partisi Kahramanmaraş Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Vahdet Sürücü gazetemize samimi açıklamalarda bulundu…

GÜNCEL .
kahramanmaraş ‘saadet partisi’ diyecek

Saadet Partisi Kahramanmaraş Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Mustafa Vahdet Sürücü gazetemize konuştu. Seçimde son haftaya girildiğini hatırlatan Sürücü, kentte birçok partinin aday çıkarmadığını belirterek, “Biz zaferle çıkacağımızdan eminiz. Maraş ‘Milli Görüş’ diyecektir ve ‘Saadet Partisi’ diyecektir. Ve biz belediyede göreve geldiğimizde ayrım yapmadan herkese hizmet edeceğiz. Fetret dönemini sonlandıracağız” dedi.

Seçimlere kısa bir süre kala belediye başkan adayları çalışmalarını artırdı.  1989 yılında Milli Görüş Hareketi’nin aldığı ilk 5 ilden biri olan Kahramanmaraş’ta Saadet Partisi en iddialı partilerin başında geliyor. Gazetemize konuşan Kahramanmaraş Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Mustafa Vahdet Sürücü, Maraş’ın sorunlarını, seçim stratejisini ve son çalışmalarını anlattı.

EN ÖNEMLİ HİZMETLERİ YAPACAĞIZ

Maraş’ta en iddialı isimlerdensiniz, 1 Nisan günü yapacağınız ilk iş ne olacak?

1 Nisan günü yapacağımız ilk iş siyasi parti temsilcilerini toplayıp, diyeceğiz ki ‘nöbet değişikliği’ yapıldı. ‘Maraşlılar Milli Görüş belediyeciliğini seçti’ diyeceğiz. Memlekete hizmet noktasında yapmamızı istediğiniz bir hizmet varsa bize söylersiniz birlikte yaparız diyeceğiz. Saadet Partili belediyecilikte kimse itelenmez, kimse yerinden edilmez. Maraş’a huzur gelecektir. Ben buna inanıyorum. İlk olarak en önemli hizmetleri yapacağız. Ucube projelere rağbet göstermeyeceğiz.

ORGANİK TARIMI TEŞVİK EDECEĞİZ

Maraş’ta betonlaşmanın boyutu nedir?

Maraş kötü belediyecilik yüzünden ovalarına apartmanlar dikildi.  Tarım arazileri katledildi. Bizim yapacağımız ilk iş topraklarımızın daha fazla betonlaşmasına izin vermeyeceğiz. Sularımızın kirlenmesine asla izin vermeyeceğiz. Organik tarımı teşvik edeceğiz. Hormon kullandırmayacağız. Halkımızı daha doğal, daha bereketli ürünler yetiştirmeyi teşvik edeceğiz. İpekböceğini de teşvik edeceğiz. Hanımlara yönelik projelerimiz var.

 

MARAŞ SAADET PARTİSİ DİYECEK!

Kentte ittifaklar var. Saadet Partisi ittifak yapmadan seçime giren tek parti. Son durum nedir?

AK Parti, CHP ve Saadet Partisi kentte aday çıkardı. Diğer partiler aday çıkarmadı. AK Parti Maraş’ta siyasi bir hata yaptı. Siyaset içinde hiç görev yapmamış birini aday gösterdi. Bu arkadaş bağımsız aday olsa ancak kendi ailesinin oyunu alır. CHP’nin oyu ise yüzde 11 civarında. Maraş’ta seçim Saadet Partisi ile AK Parti arasında geçecektir. O yüzden biz zaferle çıkacağımızdan eminiz. Maraş Milli Görüş diyecektir ve Saadet Partisi diyecektir…

 

 

 

Kaynak: Milli Gazete

Görünüm zengin & masaüstü ekranı
Mobile git Kahramanmaraş ‘Saadet Partisi’ diyecek
Yasal Uyarı: on5yirmi5.com'a ait özel içeriklerin metin, görsel ve diğer dosyalarının tüm hakları on5yirmi5.com'a aittir. İçerikler aktif link verilerek kısmen kullanılabilir

Yorumlar

bu haber için ne düşünüyorsunuz
Küfür, hakaret vb. yorumları yayınlayamayız.
 • Hadi Yalçın Pazartesi, 19:53

  EY CEBSİZ BAŞKAN!
  Saadet Partisinin Büyükşehir Belediye Başkan adayı Avukat Mustafa Vahdet SÜRÜCÜ’nün başkan olması kimilerine göre çok zor. O’na hakaret edecekler, O’na saldıracaklar ve O’na iftira edecekler, O’na tuzaklar kuracaklardır.
  Ülkemizde seçime giren dört değil, on dört cebin olmasını isteyen o kadar çok aday varken, vizyonu olmayan, cesareti, feraseti olmayan, aklı hür, fikri hür olmayan, düşünceleri güdük ve beyni gelişmeyen, ufku olmayan ve proje üretemeyen diğerleri algı operasyonlarıyla Kahramanmaraş’a tabii ki cepsiz bir başkan olmasını istemeyeceklerdir.
  Onların, tertemiz duygular besleyen Kahramanmaraş’ın güzel insanları üzerindeki oyunlarını Yüce Allah bozuverir. Merhum Prof.Dr. Necmettin ERBAKAN’ın tüm insanlığın iki cihan saadeti için yeryüzüne serptiği tohumlar bugün ağaç oldu, çiçek açtı, meyve verdi.
  Kahramanmaraş’lı bu kez Avukat Mustafa Vahdet SÜRÜCÜ’ye evet mührünü basarsa ben hiç şaşırmam.
  Çünkü düşünen akıllar, gören gözler, işiten kulaklar,

Çok Okunanlar

on5yirmi5.com takip edin
Hakkımızda Künye İletişim Reklam

Kullanım Şartları Yayın İlkeleri Hata Bildir - Görüş Yaz

Copyright © 2008-2019 - Tüm hakları saklıdır.