Devlet hastanesinde dev afişlerle Binali Yıldırım propagandası!

İstanbul Sultangazi Haseki Eğitim ve Araştırma Hastanesi’ne dev boyutlarda iki adet Binali Yıldırım seçim afişi asıldı.

GÜNCEL .
devlet hastanesinde dev afişlerle binali yıldırım propagandası!

Yerel seçimler için partilerin seçim kampanyaları devam ederken, Sultangazi’de skandal bir görüntü ortaya çıktı. Haseki hastanesinin girişi, AKP’nin İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Binali Yıldırım’ın dev afişleriyle donatıldı.

 

“AKP, BİR SEÇİM UĞRUNA HER ŞEYİ ÇÜRÜTÜYOR!

Fotoğrafı twitter hesabından paylaşan CHP’li Barış Yarkadaş, duruma tepki göstererek, “Bu fotoğrafı az önce bir arkadaşım çekti. İstanbul’daki bir devlet hastanesi AKP adayının afişleriyle donatılmış. ‘Ayıptır’ desen utanmazlar, ‘Etik değil’ desen duymazlar. ‘Burası kamunun ve herkesin, bunu yapamazsınız’ desen umursamazlar! AKP bir seçim uğruna her şeyi çürütüyor!” dedi.

“GELİP KALDIRMASINI BİLİRİZ”

CHP İstanbul İl Başkanı Canan Kaftancıoğlu da devlet hastanesinde siyasi propaganda yapılmasına tepki göstererek, “Sultangazi ilçe seçim kurulu ve kaymakamlığı o afişleri o hastaneden ya siz kaldırtırsınız ya da gelir kaldırmasını biliriz. Suça ortak olmayın.” ifadelerini kullandı.

TEPKİLER SONUÇ VERDİ

Skandal görüntüler üzerine gelen tepkiler, hastaneye geri adım attırdı. Hastane yönetimi Yıldırım’ın afişlerini sökmek zorunda kaldı.

Gelişme üzerine bir açıklama yapan Barış Yarkadaş, “Sabah saatlerinde duyurduğum REZALETE az önce son verildi. Gösterdiğimiz tepki sonucu, hastane yönetimi Yıldırım’ın afişlerini sökmek zorunda kaldı. AKP’nin kanun tanımaz tavrını her platformda teşhir edecek ve kanunsuzluğa boyun eğmeyeceğiz,” dedi.

 

Kaynak: Birgün

Görünüm zengin & masaüstü ekranı
Mobile git Devlet hastanesinde dev afişlerle Binali Yıldırım propagandası!
Yasal Uyarı: on5yirmi5.com'a ait özel içeriklerin metin, görsel ve diğer dosyalarının tüm hakları on5yirmi5.com'a aittir. İçerikler aktif link verilerek kısmen kullanılabilir

Yorumlar

bu haber için ne düşünüyorsunuz
Küfür, hakaret vb. yorumları yayınlayamayız.

Çok Okunanlar

on5yirmi5.com takip edin
Hakkımızda Künye İletişim Reklam

Kullanım Şartları Yayın İlkeleri Hata Bildir - Görüş Yaz

Copyright © 2008-2019 - Tüm hakları saklıdır.