Ak Parti Bayrampaşa Belediye Başkan Adayı Atila Aydıner'den Çarpıcı Vaatler

2011'den beri başkanlık görevini yerine getiren Atila Aydıner, 2019 Yerel seçimlerinde yeniden Ak Parti'nin Bayrampaşa Belediyesi adayı oldu.

GÜNCEL .
ak parti bayrampaşa belediye başkan adayı atila aydınerden çarpıcı vaatler

Bayrampaşa'nın mevcut başkanı ve önümüzdeki dönem için yeniden aday olan Atila Aydıner, 3. dönem için çalışmalarını sürdürüyor. Bayrampaşa'da mutlak favori olarak gözüken Aydıner'in çarpıcı vaatlerinden bir tanesi Hal ve Otogar alanlarına kurulması planlanan ''Teknoloji Üssü Projesi''.

''Türkiye’deki üniversitelerin, araştırmacıların bir araya gelmesiyle bilgi teknoloji üretim merkezi haline gelecek olan Teknoloji Üssünde prototipler üretilecek, labaratuvar ve test merkezleri olacak, yurt dışı iş birlikleri yapılacak.'' şeklinde açıklıyor yapılacak projeyi Aydıner.

Ayrıca ilçe trafiğini olumsuz yönde etkileyen Sebze ve Meyve halini kaldırarak yerine kurulacak Bayrampaşa Teknoloji Merkezi'ne yapılacak Millet Bahçesini de eklemeyi planlayan Aydıner, bu sayede yeşil alanları daha genişletmeyi planlıyor. Yapılan bu alanlarda yapılan bisiklet yollarıyla, gençlerin ve spora meraklı tüm Bayrampaşalılar için bir cazibe alanı oluşturulması amaçlanıyor.

Bunların yanısıra Metro hattı,kavşak ve otopark projeleriyle de trafik ve park sorunlarına çözüm önerileri sunan Aydıner, önümüzdeki dönem için parmakla gösterilecek bir Bayrampaşa vaat etmekten geri durmuyor.

Görünüm zengin & masaüstü ekranı
Mobile git Ak Parti Bayrampaşa Belediye Başkan Adayı Atila Aydıner'den Çarpıcı Vaatler
Yasal Uyarı: on5yirmi5.com'a ait özel içeriklerin metin, görsel ve diğer dosyalarının tüm hakları on5yirmi5.com'a aittir. İçerikler aktif link verilerek kısmen kullanılabilir

Yorumlar

bu haber için ne düşünüyorsunuz
Küfür, hakaret vb. yorumları yayınlayamayız.

Çok Okunanlar

on5yirmi5.com takip edin
Hakkımızda Künye İletişim Reklam

Kullanım Şartları Yayın İlkeleri Hata Bildir - Görüş Yaz

Copyright © 2008-2019 - Tüm hakları saklıdır.