Erdoğan'dan flaş "Anket" çıkışı: Güvenmiyorum

Ankara'daki seçim yarışına ilişkin bir soruya cevap veren Cumhurbaşkanı Erdoğan, "Anket sonuçlarına güvenmiyorum" dedi.

GÜNCEL .
erdoğandan flaş anket çıkışı: güvenmiyorum

Cumhurbaşkanı ve AKP Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan CNN Türk-Kanal D ortak yayınında katıldığı programda önemli açıklamalarda bulundu.

31 Mart belediye seçimlerine de değinen Erdoğan, sunucu Hakan Çelik’in "Ankara’daki yarışı nasıl görüyorsunuz? Son günlerde kamuoyun yansıyan haberlerde başa baş gittiğine dair iddialar yansıyor. Sizin bu konuda düşünceleriniz nedir?" sorusuna cevap verdi.

Erdoğan, "Ben çok açık net bir şey söyleyeyim, bu anketler vesaire bunlara pek güvenim kalmadı. Çünkü geçtiğimiz seçimlerde gördük bir tanesi belki yakın tutturuyor. Çoğu açık ara kaybetti tutturamadı.""Bizim buradaki bakmamız gereken şey şu, Ankara’da tecrübe ve dürüstlüğü önem arz ediyor. Biz Ankara’ya çok önemli bir ismi koyduk, Mehmet Özhaseki Bey Kayseri’de 5 dönem belediye başkanlığı yapmış bir isim. Daha sonra kendisini Çevre ve Şehircilik Bakanlığı’na getirdik, Mehmet Bey Doğu’daki bütün imkânlarıyla her şeyi ile gitti her şeyi göze aldı biz de her türlü desteği verdik." dedi. 

 

 

Kaynak: Milli Gazete

Görünüm zengin & masaüstü ekranı
Mobile git Erdoğan'dan flaş "Anket" çıkışı: Güvenmiyorum
Yasal Uyarı: on5yirmi5.com'a ait özel içeriklerin metin, görsel ve diğer dosyalarının tüm hakları on5yirmi5.com'a aittir. İçerikler aktif link verilerek kısmen kullanılabilir

Yorumlar

bu haber için ne düşünüyorsunuz
Küfür, hakaret vb. yorumları yayınlayamayız.

Çok Okunanlar

on5yirmi5.com takip edin
Hakkımızda Künye İletişim Reklam

Kullanım Şartları Yayın İlkeleri Hata Bildir - Görüş Yaz

Copyright © 2008-2019 - Tüm hakları saklıdır.