AK Parti'den MHP ile ortak miting açıklaması!

AK Parti Sözcüsü Çelik: (AK Parti-MHP ortak miting) İstanbul ve Ankara'da özellikle ortak miting yapma arzusu var. Her iki genel başkanın takdirinde olan bir konu. Bunun daha güçlü bir mesaj vereceği şeklinde bir değerlendirmemiz var."

GÜNCEL .
ak partiden mhp ile ortak miting açıklaması!

AK Parti Sözcüsü Ömer Çelik, AK Parti ile MHP'nin ortak miting yapıp yapmayacağı için, "İstanbul ve Ankara'da özellikle ortak miting yapma arzusu var. Her iki genel başkanın takdirinde olan bir konu. Bunun daha güçlü bir mesaj vereceği şeklinde bir değerlendirmemiz var" dedi.

HDP'NİN ADAY ÇIKARMAMASI

HDP'nin üç büyükşehirde aday göstermemesi hakkında da konuşan Çelik, "CHP ile HDP arasında bir ittifak olduğu açık. En dikkat çekici olan şu, partililik kimliğinin yöneticiler düzeyinde nasıl kalmadığını gösteriyor bu. O ittifaklardan bir şey çıkacağını düşünmüyorum. İttifak yaparken kendi içindeki politikalar konusunda entegre değiller" ifadesini kullandı.

"BÜTÜN DÜNYAYI DAVET EDİYORUZ"

Çelik, Kaşıkçı cinayeti için, "Biz uluslararası soruşturma açılması yönünde gayret yürütüyoruz ve bütün dünyayı da buna davet ediyoruz. Saygın ve uluslararası bir soruşturma açılmalıdır ve bu soruşturma neticesine de herkes saygı duymalıdır" değerlendirmesinde bulundu.

IMF AÇIKLAMASI: YALAN HABERLER

Ömer Çelik,IMF haberleri için ise "Vatandaşlarımız 'Hükümet IMF ile anlaştı' gibi bir haber gördüklerinde doğrudan bir yalan haber olduğuna hükmedebilirler" dedi.

ABD'YE VENEZUELA CEVABI: ASIL BİZ HAYAL KIRIKLIĞINA UĞRADIK

Venezuala'daki olaylara karşı Türkiye'nin tavrına ilişkin ABD'deki açıklamalara atıfta bulunan Çelik, "İsimsiz olarak haberler çıkıyor. Kulis haberleri. biz bunlara tebellüğ etmeyiz. Biz bu mesajı almayız. Biz asıl hayal kırıklığına uğruyoruz. Dünyanın her tarafında demokrasi diyeceksiniz ve demokrasi için bu kadar, NATO içerisinde - başka alanlarda- beraber bedel ödeyeceksiniz, bir başka ülkeye geçici devlet başkanı atacaksınız" dedi.

Görünüm zengin & masaüstü ekranı
Mobile git AK Parti'den MHP ile ortak miting açıklaması!
Yasal Uyarı: on5yirmi5.com'a ait özel içeriklerin metin, görsel ve diğer dosyalarının tüm hakları on5yirmi5.com'a aittir. İçerikler aktif link verilerek kısmen kullanılabilir

Yorumlar

bu haber için ne düşünüyorsunuz
Küfür, hakaret vb. yorumları yayınlayamayız.

Çok Okunanlar

on5yirmi5.com takip edin
Hakkımızda Künye İletişim Reklam

Kullanım Şartları Yayın İlkeleri Hata Bildir - Görüş Yaz

Copyright © 2008-2019 - Tüm hakları saklıdır.