Saadet'in ‘Yeni Nesil’ seçim kampanyası merak uyandırdı

Saadet Partisi’nin ‘Yeni Nesil’ seçim kampanyası şimdiden merak uyandırdı! Alıştırıldığınız bütün ceketleri unutun…

GÜNCEL .
saadetin ‘yeni nesil’ seçim kampanyası merak uyandırdı

Saadet Partisi, 27 Ocak’ta görkemli bir şekilde yapılacak olan ‘Aday Tanıtım ve Kampanya Lansmanı’ programına hazırlanıyor. Aday Tanıtım ve Kampanya Lansmanı toplantısı için hazırlanan görsellerdeki ‘ceket’ objesi ise şimdiden merak uyandırdı. Saadet Partisi Genel Başkan Yardımcısı Ömer Faruk Yazıcı, ‘ceket’ objesi ile farkındalık oluşturarak dikkatleri çekmeyi amaçladıklarını belirterek, “Burada bir anlam var ve bu anlamı 27 Ocak’ta Congresium Ankara’da düzenlenecek olan ‘Aday Tanıtım ve Kampanya Lansmanı’ toplantısında Sayın Genel Başkanımız Temel Karamollaoğlu açıklayacak” dedi.

DİKKAT ÇEKEN SLOGAN

31 Mart 2019 yerel seçimleri yaklaşırken partiler adaylarını ve seçim sloganlarını açıklamaya başladı. Seçim kampanyasının ilk aşamasını geçtiğimiz hafta sosyal ağlardan duyuran Saadet Partisi 27 Ocak 2019 Pazar günü ‘Aday Tanıtımı ve Kampanya Lansmanı’ programını gerçekleştirecek. Seçim kampanyasını, sloganını, seçimde kullanacağı müziği de 27 Ocak’ta açıklayacak olan Saadet Partisi seçim kampanyasının ilk aşamasını duyurması ile dikkatleri üzerine çekmeyi sağladı.

MANİFESTO İLE AÇIKLAYACAK

Diğer yandan adaylarını da açıklamaya başlayan Saadet Partisi 200’e yakın adayını kamuoyuna duyurdu. Congresium Ankara’da düzenlenecek olan aday tanıtım programı için bütün adaylarını Ankara’ya davet eden Saadet Partisi’nin, seçim kampanya tanıtımının yanı sıra seçimde vatandaşa sunacağı vaatlerini de bir manifesto ile duyurması bekleniyor.

27 OCAK’I BEKLEYİN

Seçim kampanyasının birden çok aşaması olduğunu belirten Genel Başkan Yardımcısı Ömer Faruk Yazıcı, “27 Ocak 2019 tarihini bekleyin. Çok konuşulacak bir kampanya ile seçime gidiyoruz. Üzerinde aylardır çalışıyoruz. İlk aşamasını geçtiğimiz hafta sosyal ağlardan duyurmaya başladık. Kampanyamızın görsel çalışmalarını billboardlardan tutun da sinema salonlarına kadar vatandaşımıza ulaşabileceğimiz her mecrada yayınlamaya başladık. Kamuoyu araştırmaları, analizler ve değerlendirmeler sonucu güçlü bir kampanya hazırladık. Bir yandan siyaset bilimciler, sosyologlar ve akademisyenler bir yandan alanında uzman kampanya ve stratejistler ile üzerinde çok çalışılan bir kampanya oldu. Güçlü, genç ve dinamik bir ekip ile çalışıyoruz. Türkiye’de ilkleri barındıran ve denenmemiş argümanların olduğu bir kampanyayı 27 Ocak’ta Genel Başkanımız Sayın Temel Karamollaoğlu ilan edecek.” dedi.

MERAK UYANDIRAN ‘CEKET’ OBJESİ

‘Aday Tanıtımı ve Kampanya Lansmanı’ toplantısı için hazırlanan görsellerdeki ‘ceket’ ile büyük merak uyandırması üzerine Yazıcı; “Görsel çalışmalarımızdaki ‘Alıştırıldığınız bütün ceketleri unutun, yepyeni bir yaklaşıma hazır olun!’ sözü 27 Ocak’ta anlam kazanacak. ‘Ceket’ objesi ile bir farkındalık oluşturmayı ve dikkatleri çekmeyi amaçladık. Burada bir anlam var ve bu anlamı gerçekleştireceğimiz programda açıklayacağız.” dedi.

 

 

Kaynak: Milli Gazete

Görünüm zengin & masaüstü ekranı
Mobile git Saadet'in ‘Yeni Nesil’ seçim kampanyası merak uyandırdı
Yasal Uyarı: on5yirmi5.com'a ait özel içeriklerin metin, görsel ve diğer dosyalarının tüm hakları on5yirmi5.com'a aittir. İçerikler aktif link verilerek kısmen kullanılabilir

Yorumlar

bu haber için ne düşünüyorsunuz
Küfür, hakaret vb. yorumları yayınlayamayız.

Çok Okunanlar

on5yirmi5.com takip edin
Hakkımızda Künye İletişim Reklam

Kullanım Şartları Yayın İlkeleri Hata Bildir - Görüş Yaz

Copyright © 2008-2019 - Tüm hakları saklıdır.