Mansur Yavaş'tan çarpıcı açıklama: AKP’den aday olmam için..

İYİ Parti ve CHP'nin ortak Ankara adayı Mansur Yavaş, bazı aracıların AKP'nin Ankara adaylığı için yanına geldiğini söyledi.

GÜNCEL .
mansur yavaştan çarpıcı açıklama: akp’den aday olmam için..

Katıldığı bir radyo programında konuşan İYİ Parti ve CHP'nin ortak Ankara adayı Mansur Yavaş, çarpıcı açıklamalarda bulundu. Mansur Yavaş, Best FM’de Ufuk Karcı’nın sorularını cevaplandırdı. Mansur Yavaş, bazı aracıların AKP'nin Ankara adaylığı için yanına geldiğini söyledi. 

Ankara projelerine dair açıklamalarda bulunan Mansur Yavaş, "Belediyede liyakati önemsediğini belirterek açıklamalarına başlayan Mansur Yavaş, “Bir yönetici işini iyi yapmak istiyorsa, başarılı ve yetenekli olanlarla çalışmak zorunda” dedi. 

Yavaş, Ankara Büyükşehir Belediyesi’nde şu anda çok fazla makam aracı olduğunu belirterek, bunların sayısının azaltılacağını dile getirdi. Yavaş konuşmasıan şu şekilde devam etti:

"Genellikle araçlar kiralanıyor. Bu araçlar resmi plakalı da değil. Hemen hemen bütün kamu kurumları kiralık araç kullanıyor, bir de bunlarda çakarlar var. Bunlar bizim asla trafikte görmeyi arzu etmediğimiz şeyler. Kendi makam aracım dahil, bütün araçlardaki çakarlar sökülecek. Ayrıcalık istemiyoruz. Çünkü, bizi hizmet için göreve getiren halkın temsilcisiyiz. Onlar nasıl yaşıyorsa biz de öyle yaşamaya devam edeceğiz.”

AKP'DEN ADAYLIK İÇİN ARACI GÖNDERDİLER

Yavaş, bir soru üzerine, “AK Parti’den bazı aracılar geldi. Ankara adayı olabilmem için. Elbette tüm kesimler tarafından benimsenmek güzel bir şey. Gelen isimler hakkında konuşmak istemiyorum. Ancak az önce de söylediğim gibi sürekli parti değiştiren birisi değilim” diye cevap verdi.

 

 

 

Kaynak: Milli Gazete

Görünüm zengin & masaüstü ekranı
Mobile git Mansur Yavaş'tan çarpıcı açıklama: AKP’den aday olmam için..
Yasal Uyarı: on5yirmi5.com'a ait özel içeriklerin metin, görsel ve diğer dosyalarının tüm hakları on5yirmi5.com'a aittir. İçerikler aktif link verilerek kısmen kullanılabilir

Yorumlar

bu haber için ne düşünüyorsunuz
Küfür, hakaret vb. yorumları yayınlayamayız.

Çok Okunanlar

on5yirmi5.com takip edin
Hakkımızda Künye İletişim Reklam

Kullanım Şartları Yayın İlkeleri Hata Bildir - Görüş Yaz

Copyright © 2008-2019 - Tüm hakları saklıdır.