İyi Parti: CHP ile 6 büyükşehir için daha görüşüyoruz

İYİ Parti Sözcüsü Cihan Paçacı, CHP ile 6 büyükşehir belediyesi için daha görüşme yürüttükleri söyledi.

GÜNCEL .
iyi parti: chp ile 6 büyükşehir için daha görüşüyoruz

Parti genel merkezinde gündemi değerlendiren İyi Parti Sözcüsü Cihan Paçacı, yerel seçimler öncesi şu ana kadar 21 büyükşehir belediyede CHP ile anlaşma sağladıklarını belirtti. Paçacı, "Bugün itibariyle bu 21 büyükşehirin Ankara, İstanbul ve İzmir hariç ilçeleri tamamlanmış sayılır. Ayrıca bu 21 ilin dışında 6 büyükşehir statüsünde olan iller de görüşme kapsamına alınmıştır. Bunların dışında il statüsünde olan yaklaşık 20 il de şu an itibariyle görüşme masasındadır. Büyük bir çoğunluğunda da anlaşma sağlanmıştır" dedi.

SONUCU ŞİMDİDEN BELLİ OLAN SATIŞA KARŞIYIZ

Sakarya Arifiye'deki Tank Palet Fabrikası'nın özelleştime kapmasına alınmasına tepki gösteren Paçacı, iktidarın bugünlerde 'yerlilik' ve "millilik" kelimelerini diline pelesenk ettiğini söyledi. Paçacı, "Memlekette yerli ve milli üretim tesisi adına ne varsa satıp savan Ak Parti, şimdi de gözünü Sakarya'daki, milli silah sanayimizin en önemli tesislerinden biri olan 1'inci Ana Bakım Merkezi'nin özelleştirilmesine dikmiştir. İyi Parti, ordumuzun bir parçası olan, ülke ekonomisine milyarlarca dolarlık artı değer kazandıran bu tesislerin, sonucu şimdiden belli olan satışına karşıdır" dedi.

 

Milli Gazete

Görünüm zengin & masaüstü ekranı
Mobile git İyi Parti: CHP ile 6 büyükşehir için daha görüşüyoruz
Yasal Uyarı: on5yirmi5.com'a ait özel içeriklerin metin, görsel ve diğer dosyalarının tüm hakları on5yirmi5.com'a aittir. İçerikler aktif link verilerek kısmen kullanılabilir

Yorumlar

bu haber için ne düşünüyorsunuz
Küfür, hakaret vb. yorumları yayınlayamayız.

Çok Okunanlar

on5yirmi5.com takip edin
Hakkımızda Künye İletişim Reklam

Kullanım Şartları Yayın İlkeleri Hata Bildir - Görüş Yaz

Copyright © 2008-2019 - Tüm hakları saklıdır.