İmamoğlu'ndan Kılıçdaroğlu ile görüşmesine dair açıklama

İstanbul Büyükşehir Belediye (İBB) Başkanlığı için aday gösterileceği konuşulan Beylikdüzü Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu ile dün gerçekleşen görüşmesine dair açıklamalarda bulundu.

GÜNCEL .
imamoğlundan kılıçdaroğlu ile görüşmesine dair açıklama

Beylikdüzü Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu, Cumhuriyet'ten Leyla Kılınç'a konuştu.

 

CHP lideri Kemal Kılıçdaroğlu ile görüşmesine dair açıklamalarda bulunan İmamoğlu, İstanbul'a ilişkin sohbet ettiklerini söyledi.

İl Başkanlığı'nın organizasyonu ile ziyaretin gerçekleştiğini anlatan İmamoğlu, şunları söyledi:

— Bir aile ortamı içinde görüşmemiz oldu. Eşim, çocuklarım, annem, babam kız kardeşim hep birlikte bir kahvaltıda buluştuk. Sayın Genel Başkan ailemizi tanıma olanağı buldu. Kendisinin ziyaretinden onur duyduk. Türkiye ve İstanbul meseleleri ile ilgili de konuştuk. Adaylıktan ziyade İstanbul'a ilişkin karşılıklı güzel bir sohbet oldu. Beylikdüzü'nde ki başarılı sürece ilişkin Kemal Bey memnuniyetini her zaman dile getiriyor. Bizde ortaya koyduğumuz ne varsa onların paralelinde İstanbul'a ilişkin düşüncelerimizi anlattık.

Görünüm zengin & masaüstü ekranı
Mobile git İmamoğlu'ndan Kılıçdaroğlu ile görüşmesine dair açıklama
Yasal Uyarı: on5yirmi5.com'a ait özel içeriklerin metin, görsel ve diğer dosyalarının tüm hakları on5yirmi5.com'a aittir. İçerikler aktif link verilerek kısmen kullanılabilir

Yorumlar

bu haber için ne düşünüyorsunuz
Küfür, hakaret vb. yorumları yayınlayamayız.

Çok Okunanlar

on5yirmi5.com takip edin
Hakkımızda Künye İletişim Reklam

Kullanım Şartları Yayın İlkeleri Hata Bildir - Görüş Yaz

Copyright © 2008-2019 - Tüm hakları saklıdır.