Yıldırım, İstanbul adaylığı için ilk kez konuştu: Kaderimizde ne varsa onu göreceğiz, kaçış yok

TBMM Başkanı Binali Yıldırım, İstanbul Büyükşehir Belediye (İBB) Başkanlığı adaylığına ilişkin konuştu. Yıldırım, "Yani kader çizgimizde ne varsa onu göreceğiz, bundan kaçış yok. Tabii ki her görevin kendine has farklı bir tatmin düzeyi var. Evdekiler için bu gelişmeler sürpriz oldu diyebilirim" dedi.

GÜNCEL .
yıldırım, istanbul adaylığı için ilk kez konuştu: kaderimizde ne varsa onu göreceğiz, kaçış yok

Çin, Kırgızistan ve İran temaslarını tamamlayan Türkiye Büyük Millet Meclisi (TBMM) Başkanı Binali Yıldırım,  dönüş yolunda İBB Başkanlığı adaylığı ile ilgili kritik açıklamalarda bulundu.

 

Habertürk'ten Muharrem Sarıkaya'ya konuşan Yıldırım, "Üç sefer bıraktım, 4 sefer döndüm, hayal kırıklığı, umutsuzluk yaşamadım" ifadesini kullandı.

Yıldırım şöyle devam etti:

- Kader çizgimizde ne varsa onu göreceğiz, bundan kaçış yok. Tabii ki her görevin kendine has farklı bir tatmin düzeyi var. Evdekiler için bu gelişmeler sürpriz oldu diyebilirim. Ev içi istişareye önem veren birisiyim. Ancak bir karara varınca, herkes her zaman arkamda olur, asla yalnız kalmam. Ömrü, icraatlarla geçmiş bir insanım. Meclis Başkanlığı çok itibarlı, çok şerefli bir görev, kısa süre geçmesine rağmen, parti grupları ile olumlu bir ilişki tesis ettiğimi söyleyebilirim.

Görünüm zengin & masaüstü ekranı
Mobile git Yıldırım, İstanbul adaylığı için ilk kez konuştu: Kaderimizde ne varsa onu göreceğiz, kaçış yok
Yasal Uyarı: on5yirmi5.com'a ait özel içeriklerin metin, görsel ve diğer dosyalarının tüm hakları on5yirmi5.com'a aittir. İçerikler aktif link verilerek kısmen kullanılabilir

Yorumlar

bu haber için ne düşünüyorsunuz
Küfür, hakaret vb. yorumları yayınlayamayız.

Çok Okunanlar

on5yirmi5.com takip edin
Hakkımızda Künye İletişim Reklam

Kullanım Şartları Yayın İlkeleri Hata Bildir - Görüş Yaz

Copyright © 2008-2019 - Tüm hakları saklıdır.