Saadetli vekil Cihangir İslam'dan Meclis'te Ak Parti'ye sert sözler...

CHP oylarıyla Meclis'e giren Saadet Partili vekil Cihangir İslam, Meclis'te AK Partililere 'Sonunuz yakın' dedi.

GÜNCEL .
saadetli vekil cihangir islamdan mecliste ak partiye sert sözler...

Saadet Partisi İstanbul Milletvekili Cihangir İslam, Meclis kürsüsünde yaptığı konuşmasında AK Partilileri sert bir ağızla hedef aldı.

"GİDECEKSİNİZ"

Cihangir İslam konuşmasında, "Siyaseten sonunuz yakın, biz geliyoruz. Gideceksiniz, gideceksiniz, gideceksiniz!" ifadelerini kullandı.

"15 TEMMUZ'DA İKİ BATILIN ÇATIŞMASINI SEYRETTİK"

Kendisine yönelik ifadelere cevap vermek üzere tekrar söz alan Cihangir İslam şöyle konuştu: "Ortada bir çatışma varsa bu illa doğru ile yanlışın çatışması değildir, doğru ile yanlış çatışır, yanlış ile yanlış da çatışır; batıl ile batıl da çatışır. 15 Temmuz akşamı iki batılın çatışmasını seyrettik biz bu ülkede.

"İnsanların beddualarını alıyorsunuz, ne diyorlar; Ocakları sönsün diyor insanlar size, soyları kurusun diyor insanlar size, Allah belalarını versin diyor insanlar size, ilerde toplum içine çıkamayacaksınız. Siyaseten sonunuz yakın."

 

"SİYASETEN NANKÖRSÜNÜZ"

Ne oldu 15 Temmuzda? Burada 4 parti aslanlar gibi imza verdi, Yenikapı'ya giderken HDP'den kurtuldunuz, Anayasa'yı referanduma giderken CHP'den kurtuldunuz ama bugün MHP'ye ihtiyacınız olduğu için MHP'yle yan yana duruyorsunuz. Siz kadim kıymet bilmez, siyaseten nankörsünüz, nankör. 15 Temmuz bahane, bütün muhaliflerinizi, dürüst insanları, hakkı söyleyenleri, zulmünüzü yüzünüze söyleyenleri tasfiye ediyorsunuz.

AK PARTİ'DEN CEVAP: 14 YILDIR SANDIĞA GÖMDÜLER SİZİ

Cihangir İslam'a AK Parti Rize Milletvekili Osman Aşkın Bak'tan cevap geldi: "Yürü! On dört yıldır sandığa gömdü millet sizi! Ne diyorsun be! Ne konuşuyorsun!"

Görünüm zengin & masaüstü ekranı
Mobile git Saadetli vekil Cihangir İslam'dan Meclis'te Ak Parti'ye sert sözler...
Yasal Uyarı: on5yirmi5.com'a ait özel içeriklerin metin, görsel ve diğer dosyalarının tüm hakları on5yirmi5.com'a aittir. İçerikler aktif link verilerek kısmen kullanılabilir

Yorumlar

bu haber için ne düşünüyorsunuz
Küfür, hakaret vb. yorumları yayınlayamayız.

Çok Okunanlar

on5yirmi5.com takip edin
Hakkımızda Künye İletişim Reklam

Kullanım Şartları Yayın İlkeleri Hata Bildir - Görüş Yaz

Copyright © 2008-2019 - Tüm hakları saklıdır.