Bahçeli'den CHP'ye 'Atatürk' tepkisi

MHP lideri Devlet Bahçeli grup toplantısında partililere seslendi ve CHP'ye Atatürk istismarcılığından dolayı sert tepki gösterdi.

GÜNCEL .
bahçeliden chpye atatürk tepkisi

Dünya fazlasıyla istikrarsız, bir o kadar da belirsizliklerle dolu. Krizlerin biri biterken diğeri başlamakta. 

İSRAİL BELASINI BULACAKTIR

Filistinliler 2006'dan beri abluka altında. İsrail her zaman olduğu gibi zorbadır. Gözünü kan ve şiddet bürümüştür. İsrail er ya da geç belasını bulacaktır. 

Biz bu ülkeyi akşamdan sabaha kurmadık. Birileri dayatıyor diye teslim etmeyeceğiz. ABD'nin müttefiki Türkiye midir? Yoksa terör örgütü müdür? 

ABD, terörizme çanak tutmakta Irak ve Suriye'nin topraklarını bölmek istemektedir. Biz bundan sonra NATO'nun altında nasıl beraber çalışacağız? Menbiç yol haritası nasıl olacak?

Fırat'ın doğusu için kapsamlı bir operasyon yapılmalı ve hainlerin kökü kurutulmalıdır. Türk milletiyle oyun olmaz. Türk milletine meydan okunmaz. Papaz Türkiye - ABD ilişkilerini resmen zehirledi. Trump'ın derdi nedir? Böylesine gafillik Türkiye'ye ne hakla müstehak görülmektedir? Türkiye ABD'nin sömürgesi değildir. 

Siz kim Atatürk kim? CHP İş Bankası hisselerini geri vermeli. Atatürk yaşasa sizin hepinizi evlatlıktan reddederdi. 

Görünüm zengin & masaüstü ekranı
Mobile git Bahçeli'den CHP'ye 'Atatürk' tepkisi
Yasal Uyarı: on5yirmi5.com'a ait özel içeriklerin metin, görsel ve diğer dosyalarının tüm hakları on5yirmi5.com'a aittir. İçerikler aktif link verilerek kısmen kullanılabilir

Yorumlar

bu haber için ne düşünüyorsunuz
Küfür, hakaret vb. yorumları yayınlayamayız.

Çok Okunanlar

on5yirmi5.com takip edin
Hakkımızda Künye İletişim Reklam

Kullanım Şartları Yayın İlkeleri Hata Bildir - Görüş Yaz

Copyright © 2008-2019 - Tüm hakları saklıdır.