Bahçeli'den ABD'ye yaptırım tepkisi: Papaz isteyen, papaz vermeye de hazır olmalıdır

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, ABD'nin Türkiye'ye yönelik aldığı yaptırım kararını değerlendirdi. Bahçeli, "Yaptırım kararı, kepazeliğin somutlaşmış halidir" dedi. Bahçeli, "Papaz isteyen, papaz vermeye de hazır olmalıdır" diye konuştu.

GÜNCEL .
bahçeliden abdye yaptırım tepkisi: papaz isteyen, papaz vermeye de hazır olmalıdır

Türkiye'nin tehdit ve şantajla taviz koparılamayacak bir ülke olduğunu söyleyen Bahçeli, "ABD yönetimi haddini çoktan aşmış, kırmızı çizgiyi çoktan geçmiş, hakkında şaibe ve şayiaların zirve yaptığı tartışmalı bir Papaz uğruna müttefiklik müktesebatını hiçe saymıştır" ifadesini kullandı. 

 

 

'AYNEN MİSİLLEMEDE BULUNULMALI'

Bahçeli, kararı 'kepazeliğin somutlaşmış hali' olarak tanımladı. "ABD'nin yaptırım kararlarına aynen misillemede bulunulmalıdır" diyen Bahçeli, "Türkiye'ye parmak sallayanlara haddi bildirilmelidir" diye konuştu.

Bahçeli, şöyle devam etti:

"ABD aklını başına devşirmeli, Türkiye'yi hafife alacak şuursuz ve sorumsuz davranışlardan derhal vazgeçmelidir. Papaz isteyen, papaz vermeye de hazır olmalıdır. Milliyetçi Hareket Partisi oyunu görmüş, ahlaksız oyuncuları tanımıştır. Ne Sayın Cumhurbaşkanı ne de bakanlarımız yalnız değildir. Parti olarak hükümetin ve devletin sonuna kadar yanında durduğumuz ve duracağımız herkesçe bilinmelidir."

Görünüm zengin & masaüstü ekranı
Mobile git Bahçeli'den ABD'ye yaptırım tepkisi: Papaz isteyen, papaz vermeye de hazır olmalıdır
Yasal Uyarı: on5yirmi5.com'a ait özel içeriklerin metin, görsel ve diğer dosyalarının tüm hakları on5yirmi5.com'a aittir. İçerikler aktif link verilerek kısmen kullanılabilir

Yorumlar

bu haber için ne düşünüyorsunuz
Küfür, hakaret vb. yorumları yayınlayamayız.

Çok Okunanlar

on5yirmi5.com takip edin
Hakkımızda Künye İletişim Reklam

Kullanım Şartları Yayın İlkeleri Hata Bildir - Görüş Yaz

Copyright © 2008-2019 - Tüm hakları saklıdır.