Sinan Oğan: BBP MHP'ye katılacak

Eski MHP milletvekili Sinan Oğan, "MHP'ye çok ciddi katılımlar olacaktır" dedi.

GÜNCEL .
sinan oğan: bbp mhpye katılacak

Oğan, Hollanda Azerbaycan Türk Kültür Derneği tarafından Lahey'de  düzenlenen "Türk Dünyası Nevruz Şenliği"ne katıldı.

"MHP'YE ÇOK CİDDİ KATILIMLAR OLACAKTIR"

Sinan Oğan, genç ve dinamik bir yönetimin işbaşına gelmesiyle siyasete  mesafeli duran veya siyasette kendisine uygun bir mecra bulamayan insanların  MHP'ye katılacağını vurguladı.

"MHP'ye çok ciddi katılımlar olacaktır" diyen Oğan,  "Başta Büyük  Birlik Partisi olmak üzere birleşmeler olacaktır. Türkiye'de ismen çok  tanıdığınız, çok bildiğiniz isimler MHP'ye katılmak için bizden haber  beklemektedirler. İnşallah kurultayımızı yaptığımızda göreceksiniz peş peşe flaş  isimler MHP saflarına katılacaklardır." ifadelerini kullandı.

Oğan, "Genel başkan seçilirseniz BBP kesin olarak MHP'ye katılacak  mı?" sorusuna "Biz davet edeceğiz ve inanıyorum ki onlar da davete icabet  edecekler. Şimdi ayrı bir kurumsal kimlik, elbette şu an bir şey demek o kurumsal  kimliğe saygısızlık olur. Biz görüşüyoruz, arkadaşlarımız, hep iyi  arkadaşlarımız. Aynı kökten geliyoruz, taban da bunu istiyor zaten. Dolayısıyla  biz davet edeceğiz, onun sözünü veriyorum ve inancımı ifade ediyorum ki onlar da  bu davete icabet edecekler. Sadece onlar değil, çok sayıda başka siyasi figürler  de ve siyasi organizasyonlar da…" şeklinde cevap verdi.

Avrupa'daki Türklerle ilgili farklı projeleri olduğunu da belirten  Oğan, MHP'de yönetime geldikleri zaman Avrupa Türklerinden sorumlu bir genel  başkan yardımcılığı ihdas edeceklerini kaydetti.-Haber 7

Görünüm zengin & masaüstü ekranı
Mobile git Sinan Oğan: BBP MHP'ye katılacak
Yasal Uyarı: on5yirmi5.com'a ait özel içeriklerin metin, görsel ve diğer dosyalarının tüm hakları on5yirmi5.com'a aittir. İçerikler aktif link verilerek kısmen kullanılabilir

Yorumlar

bu haber için ne düşünüyorsunuz
Küfür, hakaret vb. yorumları yayınlayamayız.

Çok Okunanlar

on5yirmi5.com takip edin
Hakkımızda Künye İletişim Reklam

Kullanım Şartları Yayın İlkeleri Hata Bildir - Görüş Yaz

Copyright © 2008-2019 - Tüm hakları saklıdır.