İşte Türkiye'nin yeni logosu

Cumhurbaşkanı Erdoğan, Türkiye'de üretilen ürünlerin, yeni bir logo ve ''Gücü Keşfet'' sloganı ile tanıtılacağını belirtti.

GÜNCEL .
işte türkiyenin yeni logosu

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, İstanbul'da Türkiye İhracatçılar Meclisi'nin "Türkiye Markası" tanıtım toplantısında konuştu.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Türkiye İhracatçılar Meclisi "Türkiye Markası" tanıtımında yaptığı konuşmada, Türkiye'de üretilen ürünlerin üzerinde yeni bir logo olacağını belirterek, "İnşallah bugünden itibaren tüm dünyada, Türkiye'yi ve Türkiye ürünlerini bu logoyla ve 'Gücü Keşfet' sloganıyla tanıtıyor olacağız" dedi.

Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın konuşmasından satır başları şöyle;

"GÜCÜ KEŞFET"

"Bu tasarımın çok uzun süredir üzerinde çalışılıyordu. Türkiye'de üretilen ürünlerin üzerinde artık bu logo olacak. Ürünlerimizi "Gücü Keşfet" sloganıyla tanıtacağız. Yapılacak tüm olumsuz eleştirilere rağmen bu logo ve sloganın hızla benimseneceğine inanıyorum.

"TÜRKİYE'NİN ÖZGÜVEN SİMGESİ"

Bu yeni logo ve sloganı, yeni Türkiye'nin özgüven simgesi olarak görüyorum. Mevcut markalarımız artık bize yetmiyor. Türkiye ekonomisi artık marka ihtiyacına dayanmıştır. Yeni markalar üretecek potansiyele bu heyet fazlasıyla sahiptir.

"UFUKLARI ZORLAYAN MARKALAR ÜRETMEMİZ LAZIM"

Teşvik konusunda eskiye göre daha güçlü bir konumdayız. ABD'de markanın sahip olduğu güç, prestij sayesinde mağazalar önünce uzun kuyruklar oluşuyor. Türkiye artık küresel markalar oluşturmayı başardı ama yetmez. Ufukları zorlayan markalar üretmemiz lazım. TİM, bizim 2023 hedeflerimize yürekten inandı. Hedeflerine ve hedeflerimize ulaşacaklarına ben de inanıyorum. Küresel krize rağmen Türkiye büyüdü. Yıl sonu hedefimiz yüzde 4.

Görünüm zengin & masaüstü ekranı
Mobile git İşte Türkiye'nin yeni logosu
Yasal Uyarı: on5yirmi5.com'a ait özel içeriklerin metin, görsel ve diğer dosyalarının tüm hakları on5yirmi5.com'a aittir. İçerikler aktif link verilerek kısmen kullanılabilir

Yorumlar

bu haber için ne düşünüyorsunuz
Küfür, hakaret vb. yorumları yayınlayamayız.

Çok Okunanlar

on5yirmi5.com takip edin
Hakkımızda Künye İletişim Reklam

Kullanım Şartları Yayın İlkeleri Hata Bildir - Görüş Yaz

Copyright © 2008-2019 - Tüm hakları saklıdır.