Ömer Çelik'in İngilizcesi dillerde!

Kültür ve Turizm Bakanı Ömer Çelik Avrupalı liderlere yönelik yaptığı konuşmada İngilizce konuşması sosyal medyayı salladı.

GÜNCEL .
ömer çelikin ingilizcesi dillerde!

Kabine değişikliği sonrası Ertuğrul Günay'ın yerine Kültür ve Turizm Bakanlığı koltuğuna oturan Ömer Çelik, Romanya'nın başkenti Bükreş'te Avrupalı liderlere yönelik yaptığı konuşma ile gündemde.

Çelik'in İngilice konuşması oldukça ilgi çekti. Öyle ki birçok köşe ve blog yazısına konu olan Çelik'in aksanı, ilerleyen zamanlarda daha fazla konuşulacağa benziyor.

TÜRKÇE KONUŞMAMASI TEPKİ ÇEKTİ

Ömer Çelik’in Bükreş’te İngilizce metinden okumaya çalışarak yaptığı konuşmada yaptığı telaffuz bozukluğu dikkat çekti. Çelik’in anadilinde konuşmak yerine İngilizce konuşmayı tercih etmesi Twitter üzerinde de sert eleştirilere neden oldu.

FATİH TERİM'İN AKSANINA BENZERLİK

Çiçeği burnunda bakanın aksanı, daha önce sosyal medyada geniş yankı bulan Fatih Terim'in İngilizce aksanı ile karşılaştırılıyor.

İnternethaber 

Görünüm zengin & masaüstü ekranı
Mobile git Ömer Çelik'in İngilizcesi dillerde!
Yasal Uyarı: on5yirmi5.com'a ait özel içeriklerin metin, görsel ve diğer dosyalarının tüm hakları on5yirmi5.com'a aittir. İçerikler aktif link verilerek kısmen kullanılabilir

Yorumlar

bu haber için ne düşünüyorsunuz
Küfür, hakaret vb. yorumları yayınlayamayız.

Çok Okunanlar

on5yirmi5.com takip edin
Hakkımızda Künye İletişim Reklam

Kullanım Şartları Yayın İlkeleri Hata Bildir - Görüş Yaz

Copyright © 2008-2019 - Tüm hakları saklıdır.