Bir Tweet attı, KESK'çileri kızdırdı

Habertürk yazarı Nihal Bengisu Karaca'nın KESK eylemcileriyle ilgili Twitter'da yazdığı mesajlar, bazı twitter kullanıcılarını çok kızdırdı.

GÜNCEL .
bir tweet attı, keskçileri kızdırdı

KESK eylemcileri için ''su sıkılmasina üzüldüm, en azından yapışkan bir şey sıkılmalıydı'' diyen Nihal Bengisu Karaca Twitter'ı karıştırdı.

Gazete Habertürk yazarı Nihal Bengisu Karaca'nın KESK eylemlerine gösterdiği tepki Twitter'ı karıştırdı. Polisin hayli sert müdahalesiyle Ankara'yı savaş alanına çeviren protestoyu eleştiren Nihal Bengisu sosyal medyada bazı kesimlerden büyük tepki aldı.

"SU SIKILMASINA ÜZÜLDÜM YAPIŞKAN BİR ŞEY SIKILMALIYDI"
Habertürk yazarı, Twitter'da eylemcilerin seçmeli Kuran dersine karşı çıktıkları için toplandıklarını savunarak gösteriyi eleştirdi. Nihal Bengisu'nun en çok tepki toplayan twiti ise "su sıkılmasina üzüldüm, en azından yapışkan bir şey sıkılmalıydı" dediği twit oldu.

İşte Nihal Bengisu Karaca'nın Twitter'ı karıştıran tiwitleri:

Kuran ogrenimi secimlik ders olacak diye tatava yapanlara, su sıkılmasina üzüldüm. en azindan yapiskan bir sey sıkılmaliydi.

4x3' ün olumsuz yanlari torpulendi,cocuk gelinler ihtimali artik yok.hala meydana toplasip arbede cikaranlar#

...ya dindusmani olup takiyye yapanlar ya kafayi akp ile bozup saglikli taklidi yapanlardir

HES'lerle ilgili miting yap yaninda olayim ama Kur'an dersi secimlik olacak diye kafayi yiyorsan, aman solculuguma halel gelmesin diyorsan#

birbirimizi yanlis anlamisiz o yuzden sevmisiz anlamina gelir, yazik olmus o zaman.

kuran dersinin secimlik olmasina bile itiraz etmek zalimce bir talep bana gore.

Ne imam hatip nefretiymis arkadas! ben roberttir gs dir kapatilmis bolumleri olsaydi acilsin diye destek verirdim, degil karsi olmak.

"KARACA'NIN YAPIŞKAN ŞEY DEDİĞİ NEDİR? TÜKÜRÜK MÜ?"
Karaca'nın eleştirileri eylemi destekleyen Twitter'cıları çileden çıkarttı. Habertürk yazarının sözlerine sert eleştiriler gelirken dalga geçen twitler de yok değildi...

İşte Karaca'yı hedef bazı twitler:

üzerimize sıkılan her su, nihal bengisu karaca gibilerin yüzlerindeki demokrat maskesini de düşürüyor, riyakarlıklarını görünür kılıyor.

Nihal Bengisu Karaca,eğitim emekçilerne su yerine,daha yapışkan bir şey sıkılmasının daha doğru olacağını buyurdular.Eylemin amacını idrak??

nihal bengisu karaca bile bu twti attıysa, bizim bu islamcılarla herhangi bir platformda oturmamız, konuşmamız, anlaşmamız mümkün değil. :((

Bence KESK üyesi öğretmenler anayasal haklarını kullanıp miting yaptıkları için Nihal Bengisu Karaca'dan özür dilemeliler.

Nihal Bengisu Karaca, sen ne yapıyorsun ya!

Toplanıp Nihal Bengisu Karaca'ya yapışkan bir şeyler sıkalım.

Demokratligina yandigim Nihal Bengisu Karaca, gosteri ve yuruyus hakkini kullananlara su yerine yapiskan bir sey sikilsin diye buyuruyor!

nihal bengisu karaca'nın kolluğun uyguladığı zorbalıkla ilgili içini dökmesi iyi olmuş...biz ne olduğunu biliyorduk;kanıtla konuşuruz artık

Nihal Bengisu Karaca kafası yaşamak istiyorum şu hayatta. Bazen işe yarar heralde

Nihal Bengisu Karaca'nın gideceği cennette benim işim yok

şu nihal bengisu karaca'nın tavrına inanamadım. bak sayfama. bu en mantıklıları güya.

nihal bengisu karaca adlı şahsın yazdıklarına bakılacak olursa,protstolar bunlarda baya bi hazımsızlık yaratmış,soda ısmarlayabilirm yandaşa

nihal bengisu karaca'nın sayfası hacklenmiş olabilir mi?

Birisi Nihal Bengisu Karaca'yı KESK mitingine mi çağırdı? Akıl fikir...

Nihal Bengisu Karaca' nın hesabı hacklenmiş zannımca.

vay be! 4+4+4'e karşı çıkan eğitimcilere kuran'ın seçmeli ders olmasına tatava yapanlar diyen nihal bengisu karaca'ya bravo!

nihal bengisu karaca ile aynı anda yapılan makyajımız esnasında kendisine yapıskan bir sey sıkmadıgım icin cok pismanım

nihal bengisu karaca yapıskan sey dedigi nedir? tukuruk mu?

Hak arayışlarına müdahale etmeden önce Nihal Bengisu Karaca'ya danışmayan polis eksik davranmış oldu. Bu sayede bir cehver daha keşfettik.

Gazeteciler.com
 

Görünüm zengin & masaüstü ekranı
Mobile git Bir Tweet attı, KESK'çileri kızdırdı
Yasal Uyarı: on5yirmi5.com'a ait özel içeriklerin metin, görsel ve diğer dosyalarının tüm hakları on5yirmi5.com'a aittir. İçerikler aktif link verilerek kısmen kullanılabilir

Yorumlar

bu haber için ne düşünüyorsunuz
Küfür, hakaret vb. yorumları yayınlayamayız.

Çok Okunanlar

on5yirmi5.com takip edin
Hakkımızda Künye İletişim Reklam

Kullanım Şartları Yayın İlkeleri Hata Bildir - Görüş Yaz

Copyright © 2008-2019 - Tüm hakları saklıdır.