Başbakan Erdoğan BDP'li Önder'le Şakalaştı

Erdoğan, Kuliste aralarında BDP'li Sırrı Süreyya Önder'in de bulunduğu bir grup milletvekili ile sohbet etti.

GÜNCEL .
başbakan erdoğan bdpli önderle şakalaştı

Recep Tayyip Erdoğan, Sırrı Süreyya Önder, Sırrı Sakık Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, İran ziyareti dönüşü Meclis'e geldi.

Erdoğan, Esenboğa Hava Limanı'ndaki basın açıklamasından sonra TBMM'ye gelerek, milletvekilleri ile bir süre sohbet etti.

Başbakan Erdoğan, iktidar kulisine geldiğinde AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Salih Kapusuz, ayağa kalkarak, ''hoş geldiniz, biz de arkadaşlarla müzakere ediyorduk'' diyerek BDP İstanbul Milletvekili Sırrı Süreyya Önder ve BDP Muş Milletvekili Sırrı Sakık'ı gösterdi. Önder ve Sakık, Başbakan Erdoğan'a ''hoş geldiniz'' diyerek elini sıktı. Bu sırada Kapusuz, ''Arkadaşların tam önüne çıktınız'' diye espri yaptı. Erdoğan'da, ''Oturun lütfen biz ön kesmeye gelmedik'' diye espriye karşılık verdi.

BDP'li Sırrı Süreyya Önder, ''AK Parti milletvekili arkadaşlar geleceğinizi duyunca çok telaşlandılar, ben de 'telaşa mahal yok' dedim'' şeklinde espri yaptı. Önder'in esprisine Başbakan Erdoğan ve etrafındakilerin güldüğü görüldü.

Başbakan Erdoğan daha sonra Başbakan Yardımcısı Ali Babacan, BDP milletvekilleri Sırrı Süreyya Önder, Sırrı Sakık, Adil Kurt, CHP Kahramanmaraş Milletvekili Durdu Özpolat, AK Parti Genel Başkan Yardımcıları Salih Kapusuz ve Abdülkadir Aksu ile bir süre sohbet etti, çay içip simit yedi.
 

ahaber.com

Görünüm zengin & masaüstü ekranı
Mobile git Başbakan Erdoğan BDP'li Önder'le Şakalaştı
Yasal Uyarı: on5yirmi5.com'a ait özel içeriklerin metin, görsel ve diğer dosyalarının tüm hakları on5yirmi5.com'a aittir. İçerikler aktif link verilerek kısmen kullanılabilir

Yorumlar

bu haber için ne düşünüyorsunuz
Küfür, hakaret vb. yorumları yayınlayamayız.

Çok Okunanlar

on5yirmi5.com takip edin
Hakkımızda Künye İletişim Reklam

Kullanım Şartları Yayın İlkeleri Hata Bildir - Görüş Yaz

Copyright © 2008-2019 - Tüm hakları saklıdır.