JİTEM'ci Aygan: Yeşil, Tiflis'te Yaşıyor

Eski PKK'lı ve JİTEM itirafçısı Abdülkadir Aygan, 'Yeşil' kod adlı Mahmut Yıldırım'ın Gürcistan'ın başkenti Tiflis'te yaşadığını ileri sürdü.

GÜNCEL .
jitemci aygan: yeşil, tifliste yaşıyor

Aygan, kendisine gelen bu bilgiyi Ankara Emniyet Müdürlüğü Terörle Mücadele Şubesi'yle paylaştığını açıkladı.
Beyaz TV'ye telefonla katılan Aygan, "Paylaşım sitelerinden bana gelen mesajlar var. Gürcistan'ın başkenti Tiflis'te olduğunu söylediler. İsterse bazıları bunu ihbarcı, ispiyoncu olarak nitelendirsin ama ben memleketimin yararı için bunu Ankara Emniyet Müdürlüğü ile paylaştım." açıklamasında bulundu. Aygan'ın bu sözleri üzerine moderatör Latif Şimşek ise Yeşil'in kendisine mektup gönderdiğini söyledi. Bu mektupta Yeşil'in saçından bir tutam saç geldiğini anlatan Şimşek, şöyle devam etti: "Ben bunu şimdiye kadar açıklamadım, ama hem mektubu hem de saç kıllarını Ankara Emniyet Müdürlüğü'ne teslim ettim. Siz bu konuyu söylemeseydiniz belki de bunu hiç söylemeyecektim. Çünkü ne olduğunu, ona ait olup olmadığını bilmediğim için kullanmadım. Sonucu almadım. Bizzat Ankara Emniyet Müdürü Zeki Bey'e teslim ettim, gereği yapılmak üzere."

Zaman

Görünüm zengin & masaüstü ekranı
Mobile git JİTEM'ci Aygan: Yeşil, Tiflis'te Yaşıyor
Yasal Uyarı: on5yirmi5.com'a ait özel içeriklerin metin, görsel ve diğer dosyalarının tüm hakları on5yirmi5.com'a aittir. İçerikler aktif link verilerek kısmen kullanılabilir

Yorumlar

bu haber için ne düşünüyorsunuz
Küfür, hakaret vb. yorumları yayınlayamayız.

Çok Okunanlar

on5yirmi5.com takip edin
Hakkımızda Künye İletişim Reklam

Kullanım Şartları Yayın İlkeleri Hata Bildir - Görüş Yaz

Copyright © 2008-2019 - Tüm hakları saklıdır.