İzmir'e Tilki İndi

Tüm yurdu etkisi altına alan soğuk hava ve kar, yaşamı olumsuz yönde etkilerken, İzmir’de kent merkezine inen tilki şaşırttı.

GÜNCEL .
izmire tilki indi

Tüm yurdu etkisi altına alan soğuk hava ve kar, yaşamı olumsuz yönde etkilerken, İzmir’de kent merkezine inen tilki şaşırttı. Denize yakın Mavişehir Semti’ndeki bir siteye giren tilki, herkesin şaşkın bakışları arasıda yiyecek aradıktan sonra kaçtı.

Güneşli bir pazar gününe uyanan Mavişehir Semti’ndeki bir sitenin sakinleri, kompleks içinde dolaşan bir tilkiyi görünce şaşkınlık yaşadı. Çitleri aşıp giren, soğuk havada aç kalması nedeniyle yiyecek aradığı tahmin edilen tilki, meraklı bakışlar arasında kendine yiyecek aradı. Site içindeki hayvanların da şaşkın bakışlarını toplayan tilki, çöplerden bulduğu yiyeceklerle karnını doyurduktan sonra izini kaybettirdi. Belki de hayatlarında ilk defa bir tilki görmenin şaşkınlığını yaşayan site sakinleri, hayvanın iki haftadır zaman zaman kendisini gösterdiğini, ancak haber verilen belediye ekipleri ulaşmadan ortadan kaybolduğunu dile getirdi.

Milliyet

Görünüm zengin & masaüstü ekranı
Mobile git İzmir'e Tilki İndi
Yasal Uyarı: on5yirmi5.com'a ait özel içeriklerin metin, görsel ve diğer dosyalarının tüm hakları on5yirmi5.com'a aittir. İçerikler aktif link verilerek kısmen kullanılabilir

Yorumlar

bu haber için ne düşünüyorsunuz
Küfür, hakaret vb. yorumları yayınlayamayız.

Çok Okunanlar

on5yirmi5.com takip edin
Hakkımızda Künye İletişim Reklam

Kullanım Şartları Yayın İlkeleri Hata Bildir - Görüş Yaz

Copyright © 2008-2019 - Tüm hakları saklıdır.