Üç Kez Üçüz, Dört Kez İkiz Doğurdu

Adıyaman'ın Kahta İlçesi'nde 38 yaşındaki Fatma Saygı üç kez üçüz, dört kez de ikiz olmak üzere toplam 17 çocuk dünyaya getirdi.

GÜNCEL .
üç kez üçüz, dört kez ikiz doğurdu

Kahta İlçesinde yaşayan Fatma ve Mehmet Saygı çiftinin 18 yıllık evlilik hayatlarında 17 çocukları dünyaya geldi. Fatma Saygı, 3 kez üçüz, 4 kez de ikiz olarak dünyaya getirdiği çocuklardan 11'i hayatta kaldı.

Eşi düğünlerde müzisyenlik yapan kendisi de evlere temizliğe giderek evinin bütçesine yardımcı olan anne Fatma Saygı "Bu kadar çocuğumuz olsun bende istemezdim. Bebeklerimi büyütürken çok güçlük çektim. Her hamile olduğumda yine mi üçüz korkusu yaşadım. Artık hamile kalmak istemiyorum. Allah olmayanlara versin" dedi.

Çocukları çok sevdiğini belirten baba Mehmet Saygı, "Yıllar önce çıktığımız televizyon kanallarında iş yardım sözleri almıştık ama hiçbiri yerine getirilmedi. Çocuklarım için bir çok hediye gönderilirken bana da kuvvet macunu hediye geldi" diye konuştu.

Mynet

Görünüm zengin & masaüstü ekranı
Mobile git Üç Kez Üçüz, Dört Kez İkiz Doğurdu
Yasal Uyarı: on5yirmi5.com'a ait özel içeriklerin metin, görsel ve diğer dosyalarının tüm hakları on5yirmi5.com'a aittir. İçerikler aktif link verilerek kısmen kullanılabilir

Yorumlar

bu haber için ne düşünüyorsunuz
Küfür, hakaret vb. yorumları yayınlayamayız.

Çok Okunanlar

on5yirmi5.com takip edin
Hakkımızda Künye İletişim Reklam

Kullanım Şartları Yayın İlkeleri Hata Bildir - Görüş Yaz

Copyright © 2008-2019 - Tüm hakları saklıdır.